Montator sisteme de securitate

Urgent angajam montatori sisteme securitate in Focsani!
Domeniu activitate: Alte domenii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa
Detalii suplimentare
Montator sisteme de securitate – Focsani
0756.260.964 /cariere@munteanucorneliupfa.com

Daca esti din Focsani si cauti un loc de munca stabil, echipa noastra cauta montatori sisteme de securitate, montatori echipamente.

Canditatul ideal pentru acest post este

Minim studii medii finalizate;
Experienta macar 1 an in domeniu de montaj echipamente de securitate;
Sociabil, muncitor, comunicativ, responsabil;
Cunostinte de operare calculator, retele calculatoare;
Cunostinte minime in functionarea sistemelor de securitate este un avantaj;
Cunostinte de programare sisteme de securitate constituie un avantaj foarte mare;
Abilitati de comunicare, capacitate organizare;
Disponibilitate de deplasare;
Apt pentru munca la inaltime si pe teren.

Descrierea jobului:
Montarea de echipamente electrice si electronice ( tablouri electrice, senzori in asfalt, camere video, tablouri de telecomunicatii);
Instalare tubulaturi si cabluri;
Asigurarea functionarii corecte a sistemelor de securitate;
Analizarea si remedierea problemelor tehnice si a defectiunilor ale echipamentelor de securitate.

Beneficii:
Contract pe perioada nedeterminata;
Abonament medical privat;
Diurna, cazare asigurata;
Program full time , flexibil;
Colaborare pe termen lung;
Salariu competitiv pe piata;
Daca te-am convins si esti pregatit pentru noi provocari asteptam CV-ul tau la: cariere@munteanucorneliupfa.com sau pentru mai multe detalii: 0756.260.964

#sistemedesecuritate #cctv #focsani #cctvfocsani #montator #montatorcctv #jobfocsani #2024locuridemunca #cctvmontatorcamere #cameredesupraveghere #montatorfocsani #sistemedesecuritatefocsani #job2024montator #focsani
331 vizualizari Vrancea, Focsani, 12 Mai 14:41
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul