Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Dambovita 12 Apr 18:46
Ilfov 06 Apr 08:01

Anunt inactiv

Bucatar fast-food, shaormar, la Star Kebab

Star Kebab angajeaza bucatar, shaormar. Salariu motivant (de la 2000 lei), masa gratuita, transport asigurat, posibilitati reale de crestere in cariera. Pentru zona Cotroceni.
Detalii suplimentare
Cerințe:
- Studii sau experiență în domeniu;
- Cunoașterea limbii engleze constituie avantaj;
- Persoană tânără, activă și energică;
- Responsabilitate, rapiditate și acuratețe în prepararea bucatelor.

Responsabilități:
- Deservește oaspeții în cele mai bune condiții;
- Menține igiena și standardele de siguranță;
- Asigură curățenia zonei de lucru;
- Prepară produsele de tip fast-food, conform rețetarului propriu al unității.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv și alimentație gratuită;
- Transportul pentru angajați asigurat de companie;
- Cafea naturală la un preț de vis :)
- Participarea la training-uri de dezvoltare personală și profesională;
- Posibilități reale de creștere în carieră.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică hr.bucuresti@starkebab.ro sau sa sune la numarul de telefon 0771018684- Andreea

Cu Star Kebab ești mai aproape de visurile tale!
2 vizualizari Bucuresti 11 May 18 14:39
Foto
Video