52.738 anunturi
Locuri De Munca / Oferte Full Time (2984)
Foto

Anunt VANZATOR (ARE)
chiosc situat in Parcul Herastrau,IOR si Tineretului.Program flexibil,carte de munca la angajare.Salariu fix 1100+proc ..

30 apr. 19:08
Anunt SOFER,
angajam conducator auto intern 20 to, posesor de card tahograf, atestat, analize medicale, experienta minim 3 ani. Zon ..

30 apr. 16:13
Anunt VANZATOARE
cu experienta pentru magazin alimentar situat pe soseaua Giurgiului, program 2 zile zi, 2 zile de noapte, 2 zile liber ..

30 apr. 15:36
Anunt PERSONAL.
Restaurantul turcesc Edessa, situat in Sos Colentina, nr. 281A, angajeaza: ajutor bucatar, macelar, shaormar, sofer (c ..

30 apr. 13:56
Anunt SEF
de sala. Restaurant cu specific italian in zona Cotroceni angajeaza urgent sef de sala (fete) cu experienta in domeniu ..

30 apr. 12:48
Anunt BUCATAREASA.
Restaurant Riviera, specific romanesc, zona C-tin Brancoveanu, angajeaza bucatareasa cu experienta. Relatii la telefon ..

30 apr. 12:25
Anunt CONFECTIONERA.
Angajam confectionera pe liniara industriala, pe operatii. Full time, carte de munca, zona centrala, masa inclusa, con ..

30 apr. 11:35
Anunt SPALATORI
auto pe o perioada nedeterminata cu un minim de un an experienta. Salariu fix, carte de munca, comisioane. Spalatoria ..

30 apr. 11:29
Anunt MENAJERA,
MENAJERA
1.300 lei
Residence Accommodation SRL cu sediul in Piata Alba Iulia, angajeaza menajera/ camerista. Cerinte: dinamica, seriozita ..

30 apr. 11:15
Anunt BARMANI
si ospatarite cu experienta, cafenea angajeaza pentru sector 6 si sector 1. Cautam persoane cu abilitati bune de comun ..

30 apr. 08:58
inainte 1 2 3 4 5
Anunturi selectate (0)|Login|Regulament|Stiri
TABLETA   |   DESKTOP