67.174 anunturi
Locuri De Munca / Oferte Full Time (2824)
Foto

Anunt FEMEI
pentru curatenie fara experienta salariul 1.200 pe luna bani se dau de 2 ori pe luna. Firma nostra se afla in Pipera; ..

06 feb. 15:39
Anunt BUCATAREASA
si ospatar, restaurant- terasa (de cartier), zona Fizicienilor, preferabil din zona;

06 feb. 15:36
Anunt AJUTOR
vanzator, magazin menaj, uz casnic, Piata Crangasi.

06 feb. 15:08
Anunt VANZATOARE
cu experienta in cofectii dama in coplexul comercial SIR pasajul Lujerului sector 6;

06 feb. 15:04
Anunt SPALATORI.
SPALATORI.
800 lei
Spalatoria LaJeturi angajam spalatori auto seriosi, cazier curat si tinuta agreabila. Se ofera cazare gratuita, condit ..

06 feb. 14:44
Anunt COAFEZA
-frizerita si cosmeticiana cu experienta program o zi cu o zi, duminica libera?, salon central stradal cu vad comercia ..

06 feb. 14:41
COAFEZA
2.000 lei
stilista (cu experienta) si ucenica pt. Beauty salon Unirii, salon de lux, salariu fix, comision,

06 feb. 14:39
Anunt SHAORMAR.
Fast food preparator shaorma preferabil cu experienta minima, full time, sectorul 6, salariu negociabil,

06 feb. 14:13
Anunt SHAORMAR
ajutor bucatar, taverna greceasca situata in Centrul istoric al Bucurestiului, program avantajos, salariu atractiv, cu ..

06 feb. 13:52
Anunt RECEPTIONERA
RECEPTIONERA
2.000 lei
Salon de masaj angajeaza receptionera cu sau fara experienta, cerinte nivel mediu limba engleza, prezentabila si punct ..

06 feb. 13:27
inapoi inainte 1 2 3 4 5
Anunturi selectate (0)|Login|Regulament|Stiri
TABLETA   |   DESKTOP