Agent imobiliar cu/ fara experienta.

1.500 €
Esti student sau angajat nemultumit? Alatura-te echipei noastre dinamice si motivate. Loc de munca unde valorificam talentul tau. Aplica acum,

Esti student si ai obosit de atatea refuzuri? Sau poate lucrezi de ceva timp intr-o companie unde munca ta nu este apreciata si simti ca e timpul pentru o schimbare? Daca esti in cautarea unui loc de munca dinamic, intr-o echipa tanara si motivata, te invitam sa te alaturi noua.

Descrierea Companiei:
SBN ESTATE este o agentie imobiliara tanara si dinamica, unde pasiunea pentru munca bine facuta se imbina armonios cu distractia si buna dispozitie. Cu o experienta de peste 10 ani in domeniu, suntem mandri sa spunem ca suntem mai mult decat o echipa – suntem o familie. La noi, vii la munca de drag, nu din obligatie, si te bucuri de fiecare zi petrecuta in compania colegilor. Ne dorim sa crestem impreuna, oferindu-ti un mediu prietenos si propice pentru dezvoltarea personala si profesionala.
Profilul Candidatului:
Cautam persoane entuziaste, dornice sa se dezvolte alaturi de noi si prin noi. Indiferent daca ai sau nu experienta in domeniul imobiliar, important este sa ai dorinta de a invata si de a te perfectiona continuu. La SBN ESTATE, te ajutam sa evoluezi si iti oferim toate resursele necesare pentru a-ti atinge potentialul maxim.
Responsabilitati:
• Promovarea si vanzarea proprietatilor imobiliare.
• Oferirea de consultanta profesionala clientilor in procesul de achizitie, vanzare sau inchiriere a proprietatilor.
• Negocierea contractelor si asigurarea unei experiente placute si fara probleme pentru clienti.
• Dezvoltarea si mentinerea unei relatii de lunga durata cu clientii si colaboratorii.
Cerinte:
• Abilitati de comunicare si relationare.
• Atitudine orientata catre rezultate.
• Flexibilitate si capacitatea de a te adapta rapid la schimbari.
• Dorinta de a invata si de a te dezvolta profesional.
• Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj.
Oferim:
• Un mediu de lucru placut si dinamic, unde fiecare zi este o noua oportunitate de a te bucura de ceea ce faci.
• Training si suport continuu pentru a te ajuta sa iti atingi obiectivele.
• O echipa prietenoasa si de suport, gata sa te ajute oricand ai nevoie.
• Posibilitati reale de avansare in cariera.
• Pachet salarial atractiv, bazat pe performanta si rezultate.
• Bonusuri si targeturi realiste, prin care compania le poate pune la dispozitie angajatilor si masina, decont motorina si diferite cadouri.
• Sediu central
• Dispozitive pentru a facilita munca
Daca esti gata sa faci parte dintr-o echipa care iti va oferi toate conditiile necesare pentru a te dezvolta si a te simti implinit profesional, te asteptam la SBN ESTATE!
Aplicati acum trimitand CV-ul la adresa de email: [sbnestatesrl@gmail.com]
Alatura-te noua si descopera bucuria de a lucra intr-un mediu unde munca se imbina perfect cu distractia!
Domeniu activitate: Alte domenii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: hibrid Pot aplica studenti: da Beneficii: asigurare / decont transport, bonus de performanta, training / calificare
446 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 25 Iun. '24 (09:21)
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul