Agent vanzare retail traditional Bucuresti-Ilfov

2.500 - 3.000 RON
Transilvania General IMP EXP- distribuitor oficial European Drinks, Food, Scandic, angajam agent vanzari retail traditional. Masina serviciu: Dacia Logan, telefon, salariu fix+bonus vanzare, carte munca si respectarea tuturor cerintelor legale pentru angajat si in desfasurarea activitatii comerciale.
- absolventi de minim studii medii (diploma BAC este obligatorie);
- experienta in vanzari FMCG - TT reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- permis de conducere categoria B si experienta de conducere auto.
Descrierea jobului:
-Vizitarea clientilor existenti in baza routingurilor zonei, prezentarea produselor si ofertelor companiei, negocierea comenzilor in limitele de credit stabilite, mercantizare, urmarire vanzare, incasare, identificarea clientilor si oportunitatilor noi.
Solicitam seriozitate si implicare.
Descrierea companiei:
Transilvania General Imp Exp este una dintre primele si cele mai mari companii de distributie din Romania ce asigura comercializarea celor peste 200 de sortimente de produse ale platformelor European Drinks, Scandic Distilleries si European Food.
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu
271 vizualizari Ilfov, Chiajna, 12 Sep. '24 (10:36)
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul