Asistenta Medicala full time Bucuresti Sector 1

Clinica CHI MEDICAL cauta o colega pentru pozitia de Asistenta Medicala, care sa fie dedicata, profesionista si sa ofere ingrijire excelenta pacientelor noastre.
Trimite-ne CV-ul la email.
Domeniu activitate: Medicina, sanatate Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, bonus de performanta
CHI MEDICAL este o clinica medicala dedicata sanatatii femeilor, unde punem accentul pe ingrijirea de calitate si o abordare empatica.

Continuam sa ne extindem echipa cu noi colegi competenti!

Suntem o echipa de specialisti cu o vasta experienta in domeniul medical, avand practica atat in spitale renumite din Europa, cat si in Romania. Ne mandrim cu abordarea noastra centrata pe pacient si cu serviciile medicale oferite la cele mai inalte standarde.

Responsabilitatile tale vor include:

- Comunicare asertiva si empatica cu pacientii
- Recoltarea probelor pentru diverse analize medicale
- Asistenta acordata medicului in efectuarea investigatiilor clinice si interventiilor chirurgicale
- Pregatirea cabinetelor medicale, a materialelor si a instrumentarului necesar tratamentelor
- Programarea pacientelelor in programatorul online
- Incasarea contravalorii serviciilor medicale
- Verificarea si actualizezarea stocului de consumabile
- Verificarea ofertelor de la furnizori

Cerintele postului:

- Diploma de asistent medical si dreptul de a activa in domeniu
- Experienta relevanta, minimum un an in domeniu (experienta in receptie constituie un avantaj)
- Atentie la detalii, responsabilitate, ordine, corectitudine, punctualitate
- Atitudine proactiva, pozitiva si profesionista
- Capacitatea de organizare si planificare
- Limba engleza - nivel conversational
- Abilitati excelente de comunicare si relationare
- Capacitatea de a gestiona eficient timpul si atentia distributiva
- Cunostinte solide de MS Office

Noi iti oferim:

- Un mediu placut si dinamic, alaturi de colegi tineri si competenti
- Sprijin in dezvoltarea profesionala
- Salariu acordat in functie de abilitatile, calificarile si experienta pe care le ai
- Bonusuri in functie de performanta
- Potential mare pentru dezvoltarea unei cariere profesionale intr-o companie in plina expansiune.

Alatura-te echipei noastre si contribuie la misiunea noastra de a oferi cele mai bune servicii medicale pentru sanatatea femeilor!

Trimite-ne CV-ul tau pe: clinica@chimedical.ro

Abia asteptam sa te cunoastem si sa iti prezentam echipa si realizarile noastre de care suntem foarte mandri.
261 vizualizari Bucuresti, Sector 1, azi, 15:20
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul