Menajera- bucatareasa

1.100 €
oferim: cazare, masa, produse igiena personala, 2700 lei/ 14 zile. Cautam urgent o doamna (in putere, blanda, educata, nefumatoare, sanatoasa, cu bun simt, harnica) intern, ajutor in casa,
Domeniu activitate: Curatenie, femeie serviciu Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: cazare
Buna ziua! Avem nevoie de o gospodina in casa, doamna interna (camera si baie proprie) 2 saptamani lucreaza, 2 saptamani pleaca acasa; disponibilitate imediata.
Suntem o familie compusa din 4 membrii (2 copii si 2 adulti), copiii merg la scoala si activitati extra de la ora 7.00 pana la aprox. ora 17.00-19.00 iar parintii sunt la serviciu pana la 19.00. Are atributii legate de menaj vila, gatit, pus-strans masa, spalat si calcat.

Doamna trebuie sa fie in putere, harnica, blanda, educata, nefumatoare, sanatoasa si cu bun simt,. Va rugam sa tineti cont de cerintele de mai sus inainte de a ne contacta. Va multumim pentru intelegere.

Oferim: cazare, masa, produse igiena personala, 5200-5500 lei/ luna lucrata. Disponibilitate imediata! Locatie in Buftea.

Acceptam si colaborare cu agentii de recrutare.

Se poate doar pe zi daca doamna este din zona si are cum sa se deplaseze!
Daca anuntul este de interes, nu lasati mesaj pe acest site, sunati!
9.875 vizualizari Ilfov, Buftea, 18 Apr 22:55