Ospatar/ajutor ospatar- Forum Constanta

Continental Hotels angajeaza ospatar pentru Hotelul Forum Constanta;
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada determinata Locatie job: locatie fixa Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, tichete de masa
Detalii suplimentare
Grand Hotel Continental, angajeaza Ospatar

Candidatul ideal:
Cunoasterea limbii engleze (nivel conversational)
Atitudine pozitiva,
Prezenta si tinuta agreabila,
Orientare catre client.

Beneficii:
Salariu fix + tichete de masa proportional timpului lucrat si politicii companiei
Decont transport
Abonamente medicale personalizate.

Responsabilitati:
Organizeaza bufetul, debaraseaza mesele in timp util;
Intampina clientii, colaboreaza cu celelalte departamente ale hotelului pentru asigurarea unei atmosfere calde si primitoare;
Realizeaza mise en place, preia si serveste comenzile,
Realizeaza nota de plata si incaseaza;
Consiliaza clientii in alegerea preparatelor.

Pentru detalii, contacteaza-ne la nr 0720 072 861 de luni pana vineri, in intrevalul 09.00-17.30.
566 vizualizari Constanta, Constanta, azi, 13:06
Foto
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul