Educatoare pentru inv. prescolar / anteprescolar

Cerinte obligatorii:
- absolventa a Liceului Pedagogic si/sau a Facultatii de Stiintele Educatiei;
- experienta de minim 1 an in domeniu;
Beneficii:
-Pachet salarial atractiv, competitiv
Domeniu activitate: Educatie, invatamant Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: ab. servicii medicale, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Educatoare/ profesor pentru invatamantul prescolar / anteprescolar

- persoana entuziasta, dedicata, calda, calma, ferma, vesela, ordonata, pasionata de interactiunea cu copiii si de dezvoltarea acestora la intregul lor potential.
- abilitati de comunicare si organizare.
- capacitate de a comunica cu parintii, colaborare cu personalul gradinitei.
- capacitate de organizare, planificare si structurare a programului educational.
- creativitate si spirit de initiativa.
- abilitati de creare a unui mediu placut si confortabil in sala de grupa.
- capacitatea de a manifesta afectivitate pentru copii

Descrierea jobului:

- planificarea si proiectarea activitatilor instructiv-educative
- organizarea activitatilor extrascolare (serbari, evenimete, intalniri cu parintii etc.)
- monitorizarea, evaluarea si imbunatatirea continua a performantelor prescolarilor

-responsabilitati in cadrul comisiilor de lucru ale gradinitei

Descrierea companiei:
- suntem o gradinita particulara acreditata de Ministerul Educatiei
- va oferim oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si profesionista
- va oferim un job care va va ajuta sa va dezvoltati in aceasta profesie, in care eforturile si implicarea dumneavoastra va vor fi rasplatite

Beneficii:
• Pachet salarial atractiv, competitiv
1.402 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 22 Apr 13:55
Video
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul