Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti ieri; 12:06
Bucuresti 15 Oct. '24 (12:51)
Ilfov 16 Oct. '24 (15:36)

Anunt inactiv

Educatoare Popesti Leordeni.

Angajam educatoare blanda si rabdatoare, creativa, vesela, energica si optimista care iubeste copiii si isi doreste sa se dezvolte si sa faca parte dintr-o echipa cu suflet, placuta.
Cerinte:
- experienta concreta in domeniul educational
- calificare/ definitivat in domeniu (avantaj);
- cunoasterea limbii engleze (avantaj);
- dorinta de perfectionare;
- seriozitate, empatie, responsabilitate, rabdare si deschidere catre nou.

Responsabilitati:
- coordonarea unei grupei;
- proiectarea activitatilor instructiv-educative;
- realizarea activitatilor didactice;
- evaluarea rezultatelor invatarii;

Beneficii oferite:
- salarizare negociabila in functie de experienta si abilitati (crestere progresiva);
- doua educatoare la grupa;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- asigurarea unei mese calde/ zi din bucataria proprie;
- grupe de pana la maximum 15 copii;
- echipa tanara, mediu placut.
Domeniu activitate: Educatie, invatamant Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
355 vizualizari Ilfov, Popesti - Leordeni, 06 Aug. '24 (09:24)
Foto