Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 19 Aug. '24 (11:00)
Ilfov azi; 02:54
6.000 RON
Bucuresti 20 Aug. '24 (15:57)

Anunt inactiv

Electrician Auto.

Zona Chitila, Sector 1.
Angajam un Electrician Auto talentat si pasionat pentru a se alatura echipei noastre din domeniul auto. Daca aveti experienta in diagnosticarea si remedierea problemelor electrice ale vehiculelor, sunteti persoana potrivita pentru acest post.

Cerinte:

Experienta anterioara in diagnosticarea si repararea sistemelor electrice auto.
Cunostinte solide in citirea schemelor electrice si utilizarea echipamentelor de diagnosticare.
Abilitati bune de rezolvare a problemelor si atentie la detalii.
Capacitatea de a lucra eficient atat independent, cat si in echipa.
Flexibilitate si disponibilitate pentru a lucra intr-un mediu dinamic.
Responsabilitati:

Diagnosticarea si remedierea defectiunilor electrice ale vehiculelor.
Repararea sau inlocuirea firelor electrice, a conectorilor si a altor componente electrice defecte.
Testarea sistemelor electrice pentru a asigura functionarea corecta.
Intretinerea si repararea sistemelor de iluminare, alarme, sisteme audio etc.
Documentarea corecta a lucrarilor efectuate si a pieselor utilizate.
Beneficiile de a lucra ca Electrician Auto in echipa noastra includ un mediu de lucru placut, oportunitati de dezvoltare profesionala si un pachet salarial atractiv.

Daca sunteti dornic sa va alaturati unei echipe dinamice si sa va puneti in valoare abilitatile de Electrician Auto, va rugam sa aplicati la aceasta pozitie. Asteptam cu nerabdare sa va cunoastem!
Domeniu activitate: Auto, echipamente Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu
201 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 06 Aug. '24 (15:48)