Inginer coordonator proiecte retele electrice, curenti slabi, voce-date

Angajam inginer in domeniul retelelor electrice, curentilor slabi, cablare structurata voce-date pentru spatii de birouri si industriale in Bucuresti.
Domeniul: Instalari retele electrice si de curenti slabi in spatii interioare de birouri si spatii industriale in Bucuresti.
Daca stii ca ai experienta in instalatii electrice de joasa tensiune si / sau instalatii de curenti slabi sau cablare structurata voce-date sau telecomunicatii atunci nu mai sta pe ganduri contacteaza-ne si vino la interviu.

Nu uita sa ne trimiti CV-ul tau pe WhatsApp ori pe e-mail: management@coril.ro.
Suna pentru detalii la telefon: 0737 717 717.

Salariul se va stabilii de comun acord.
Te asteptam sa ne contactezi;

VREI SA STII DESPRE NOI

CORIL este o companie cu 27 ani de activitate si experienta in Romania avand o prezenta constanta si puternica pe piata integratorilor de sisteme de date-voce si electrice pentru spatii de birouri, spatii comerciale, spatii industriale, telecomunicatii si data-center.

CA SA TE ALATURI ECHIPEI NOASTRE TREBUIE SA AI :

-Studii superioare (prezinta un avantaj);
-Studii medii cu diploma de absolvire si certificari / specializari:
-Experienta pe un post similar mai veche de 2 ani;
-Certificari in domeniu atestate sau recomandari sau autorizari
-Certificare ANRE sau in proiectare instalatii electrice, automatizari (prezinta un avantaj);
-Cunostinte avansate de lucru PC MS Office;
-Cunostinte ACAD / DWG (prezinta un avantaj);

CE TE ASTEAPTA DACA TE ALATURI NOUA?

-Pachet salarial atractiv la nivel specialist, motivant, negociabil la interviu (vezi prezinta un avantaj );
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca;
-Bonus de performanta;
-Laptop, telefon si masina de serviciu;
-Dotari si instrumente de lucru performante;
-Oportunitate de a lucra intr-un mediu orientat spre profesionalism;
-Acees la cursuri, certificari si specializari pentru dezvoltare profesionala;
-Traininguri de specializare;

DESCRIEREA POSTULUI:

Pregateste solutiile tehnice si comerciale (site survey);
Urmareste implementarea, derularea contractelor si respectarea termenelor contractuale;
Mentine si dezvolta legatura cu clientii si furnizorii existenti;
Identifica si contacteaza potentiali noi furnizori de solutii pentru cresteriea cotei de piata a companiei;
Configureaza, preoferteaza proiecte retele electrice de joasa tensiune, retele curenti slabi, retele de date-voce, cablare structurata, echipamente active de retea, UPS, etc;
Coordoneaza si monitorizeaza cheltuielile realizate in implementarea proiectului;
Promoveaza i comercializeaza produsele si serviciile companiei;
Propune si coordoneaza activita i i metode de lucru, SSM, etc;
Gestioneaza resursele necesare pentru finalizarea proiectelor aferente fiecarui proiect;

CONDITIILE DE MUNCA:

• Activitatea se desfasoara in Bucuresti si zonele limitrofe, in cladiri si spatii de birouri, spatii industriale, spatii comerciale, rezidentiale;
• Programul de lucru este de luni pana vineri;
• Ritmul muncii este unul dinamic si antrenant, necesita flexibiliate si putere de organizare pentru incadrare in termene-limita;
• Activitatea este planificata in functie de prioritatile aparute pe fiecare proiect;
• Activitatea se desfasoara in echipa tanara, dinamica si cu experienta, in conditii de munca profesionala cu dotari si scule individuale specifice activitatii si echipamente de protectia muncii;
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
440 vizualizari Bucuresti, Sector 2, ieri; 20:15
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul