Invatatoare pentru After School

angajam invatatoare pentru After School - Bucuresti, Sector 4. Salariu atractiv + beneficii. Necesar licenta in psihopedagogie sau invatamant primar.
Email: iqestbucuresti@gmail.com
Domeniu activitate: Educatie, invatamant Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: ab. servicii medicale, tichete de masa, training / calificare
Detalii suplimentare
Scopul Postului:
Asigurarea unui mediu educational stimulativ si sustinerea dezvoltarii educationale si sociale a copiilor din clasele 0-4, in cadrul programului After School.

Responsabilitati Principale:
1. Supervizare si Indrumare: Supravegheaza si indruma copiii in timpul activitatilor scolare si extracurriculare, facilitand o atmosfera de invatare pozitiva.
2. Asistenta Academica: Furnizeaza suport academic si ajutor la teme, contribuind la dezvoltarea abilitatilor cognitive si a interesului pentru invatare.
3. Planificare si Implementare: Elaboreaza si implementeaza planuri de activitati recreative si educationale, adaptate nevoilor specifice ale fiecarui grup de varsta.
4. Comunicare Cu Parintii: Mentine o comunicare eficienta cu parintii pentru a monitoriza progresul copiilor si a oferi feedback regulat.
5. Dezvoltare Personala: Promoveaza dezvoltarea personala si sociala a copiilor, incurajand respectul, responsabilitatea si spiritul de echipa.
6. Urmarirea Tendintelor Educationale: Ramane la curent cu tendintele si metodologiile educationale, aducand inovatii si imbunatatiri constante in cadrul programului.

Cerinte:
• Licenta in Psihopedagogie sau invatamant primar.
• Experienta anterioara relevanta in educatie sau activitati cu copiii.
• Abilitati excelente de comunicare si interactiune cu copiii si parintii.
• Creativitate si flexibilitate in abordarea diverselor nevoi ale copiilor.
• Disponibilitate pentru formare continua.

Beneficii:
• Mediu de lucru pozitiv si prietenos.
• Oportunitati de dezvoltare profesionala.
• Participare la evenimente si proiecte educationale inovatoare.

Pentru inscriere, va rugam sa trimiteti un mail la adresa noastra: iqestbucuresti@gmail.com
Acceptam full time si part time.
564 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 22 Apr 09:30
Video
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul