Lucrator bucatarie pentru Pizza Hut Constanta City

3.900 - 4.000 RON
Today WorkForce recruteaza Lucratori Bucatarie entuziasti, cu sau fara experienta, pentru Pizza Hut Constanta City. Daca esti o persoana dinamica si dornica sa contribui la prepararea unor produse de calitate si sa oferi o experienta exceptionala clientilor, te invitam sa aplici!

Responsabilitati:

Pregatirea ingredientelor: feliere, tocare, pregatire supe, sosuri si portionare produse conform gramajului de servire.
Prepararea aluatului: aluatul este pregatit proaspat in locatie.
Intinderea aluatului in functie de comenzile clientilor.
Etichetarea produselor: fiecare produs pregatit este etichetat cu termenul de valabilitate.
Pregatirea comenzilor: pizza, paste, salate, antreuri si burgeri conform standardelor Pizza Hut.
Curatenie si igienizare in bucatarie si alte zone ale restaurantului.
Spalarea vaselor, inclusiv a tavilor de pizza, tacamurilor si veselei din zona de servire.

Beneficii:

Salariu atractiv, platit lunar pe card, in data de 11.
Bonus de performanta de 10% din salariul net, incepand din luna a treia de colaborare.
Majorari salariale la 1 an, 2 ani si 5 ani de vechime.
Decontare transport dupa ora 22: transportul este asigurat de companie cu taxiul.
21 zile concediu de odihna.
Bonus de vechime dupa 1 an - 50% din salariul net.
Prime de sarbatori (Paste si Craciun).
Contract de munca pe perioada nedeterminata si un mediu de lucru stabil, pe termen lung.
Program de instruire pentru dezvoltare personala si profesionala.
Program de lucru: 8 ore pe zi, in ture principale sau intermediare, cu 2 zile libere pe saptamana. Se lucreaza de luni pana duminica.

Cerinte:

Lucrator bucatarie: minim 8 clase finalizate.
Muncitor necalificat: nu este necesar act de studii.

Daca esti o persoana organizata, dornica sa inveti si sa cresti intr-o echipa dinamica, te asteptam sa te alaturi echipei de la Pizza Hut Constanta City!

Pentru mai multe detalii te rog sa suni sau sa trimiti sms la numarul de telefon sau email
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa
136 vizualizari Constanta, Constanta, 16 Oct. '24 (11:21)
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul