Lucrator comercial/ Casier/ Consilier vanzare/ Vanzator

2.800 - 3.200 RON
Cautam persoane serioase ce doresc un loc de munca stabil. Incercam sa instruim candidati pe termen lung mai ales pentru ︀︈︄️️︌︂︈​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︀︈︄️️︌︂︈​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎postul de manager pentru cele doua magazine. Punem mare importanta pe seriozitate si relatiile interumane, de asemenea cautam persoane ce au initiativa la locul de munca si se descurca la lucrul in echipa.

Calitatile pe care le cautam:
- Punctual / Responsabil / Serios
​- Abilitatea de a lucra intr-un mediu rapid si activ
- Cunostinte ︀︈︄️️︌︂︈​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎minime de limba engleza
- Cunostinte minime in operare PC (Excel)
- Bune abilitati dе comunicare si atitudine pozitiva
- Capacitatea de a lucra in echipa si de a comunica eficient cu colegii de lucru
- Interes in cultura coreeana sau japoneza(nu este obligatoriu)
- Experienta anterioara intr-un rol similar poate fi un avantaj, dar nu este obligatorie
- Nefumator
Exista posibilitate de avansare.

Responsabilitati principale:
- Primirea marfii in magazin (receptia acesteia) si repartizarea corespunzatoare a produselor in functie ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de datile de expirare si zona de vanzare.
- Mentinerea ordinei si a curateniei magazinului
- Emiterea bonului fiscal.
- Asistarea clientilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀prin prezentarea produselor din magazin.
- Completarea tabelelor de monitorizare.
- Participarea la inventare organizate in cadrul magazinului.
- Monitorizeaza frecventa a stocurilor.
- Efectuarea comenzilor de marfa pentru aprovizionarea magazinului.
- Verificarea produselor cu termne scurt - saptamanal.

Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Ore suplimentare platite;
- Salariu motivant;
- Bonusuri (Paste / Craciun)
- Program de 8 ore/zi, 5 zile pe saptamana dintre care 1 zi trebuie sa fie lucrata in weekend.

Programul difera la fiecare locatie, tura de dimineata nu incepe mai devreme de 8;30, iar tura de seara nu se termina mai tarziu de 21.30;
Programul poate fi negociabil.
- Asigurare medicala;
- Concedii conform legislatiei;
- Suport din partea unei echipe prietenoase :)
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: asigurare / decont transport
667 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 10 Sep. '24 (11:51)
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul