Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.100 RON
Bucuresti 08 Mai 19:18
3.100 RON
Bucuresti 08 Mai 18:45
Bucuresti 07 Mai 15:43

Anunt inactiv

Lucrator comercial Shop & Go Mega Image

Magazinul Shop&Go Bulevardul 1 Mai sect 6 angajeaza lucrator comercial. Contract de munca pe o perioada nedeterminata, salariu net 2800 - 3500 ron, bonus inventar, vanzari, implicare.
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta
Magazinul Shop&Go Mega Image Bulevardul 1 Mai ,SECT 6 ,Bucuresti angajeaza LUCRATOR COMERCIAL.

Cerinte:

- cu sau fara experienta in comert alimentar
- capabil sa rezolve sarcini rapid si responsabil
- orientare si deschidere catre client;
- este caracterizat ca fiind o persoana ambitioasa, determinata si manierata
- poate lucra in echipa, cunoaste si respecta proceduri de lucru
- are drept scop sa fie promovat/ avansat
- responsabilitate si seriozitate;
- dispus sa invete lucruri noi si sa cunoasca o dezvoltare profesionala si personala

Descrierea jobului
- indeplinirea task-urilor zilnice promt si responsabil
- pastrarea si aranjarea produselor in conditii de prezentare si vizibilitate optima
- amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
- contribuirea si asigurarea unei imagini placute a magazinului;
-oferirea de suport colegilor, atunci cand este necesar;

Oferta :
Contract de munca pe o perioada nedeterminata, salariu 2800 - 3500 Ron + bonus inventar, bonus de implicare, bonus de vanzare .
Mai multe detalii puteti primi la numerele afisate mai jos :
0771244780
0771557436
6 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 24 Sep 19 00:40
Foto