Lucrator depozit magazin online, produse uz veterinar.

3.700 RON
Zuzi Vet Farmaxia (petmax.ro) angajeaza lucrator pentru depozit magazin online cu specific pet shop si farmacie veterinara, in sectorul 6.
Se accepta si program part time
Cerinte
-Simt al responsabilitatii, disciplina, seriozitate;
-Persoana constiincioasa si organizata;
-Experienta anterioara intr-o pozitie similara constituie un avantaj
-Rezistenta la efort fizic.
Responsabilitati
-Manipulant marfuri
-Sortarea si manipularea produselor in depozit, conform comenzilor primite;
- Pregatirea si ambalarea marfurilor;
-Descarcarea si incarcarea produselor.
- Repartizarea si ordonarea marfurilor in spatiile special alocate.
Beneficii
-Salariu motivant 3700 (format din 2400 net, 600 lei bonus de prezenta + 700 lei bonuri de masa (35 lei pe zi)
-Program de lucru luni-vineri 8-16:30
-Prima de Paste si de Craciun (700 lei pentru fiecare)
-Contract de munca pe perioada nedeterminata P
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: tichete de masa
1.583 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 02 Sep. '24 (17:54)
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul