Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

5.500 RON
Ilfov 18 Apr 12:50
Bucuresti 17 Apr 15:58
3.800 RON
Bucuresti 18 Apr 12:32

Anunt inactiv

Lucrator gestionar depozit cu atestat stivuitorist

Depozit din Sos.Odaii,Bucuresti, angajeaza stivuitorist cu atributii de lucrator gestionar.
Se ofera pachet salarial atractiv, program lucru L-V 08:30-16:30. Contact: hr@valtec.ro sau tel.:
Domeniu activitate: Alte domenii de munca Pot aplica studenti: nu
Se ofera pachet salarial atractiv, program lucru L-V 08:30-16:30. Contact: hr@valtec.ro sau tel.0752975520.

RESPONSABILITATI :
- Receptionarea, descarcarea, manipularea, depozitarea marfurilor in/ din depozit.
- Receptionarea cantitativa si calitativa a marfii care intra in depozit.
- Procesarea (picking-ul) comenzilor primite de la clienti conform avizului/facturii pentru livrarea acestora catre curier.
- Intretinerea depozitului prin aranjarea si depozitarea in bune conditii a marfii.
- Participarea la inventarele periodice.
- Mentinerea curateniei la locul de munca.
- Alte atributii trasate de seful ierarhic

CERINTE :
- atestat (permis) stivuitorist
- Atentie, rabdare, seriozitate;
- Persoana organizata, disciplinata, cu respect pentru reguli si autoritate;
- Persoana cu un caracter placut, comunicativa, implicata si dornica sa se integreze in echipa ;
- Eficienta in lucrul individual si in echipa;
- Punctualitate, atentie la detalii.

OFERTA (beneficii):
Program de lucru: Luni-Vineri 08:30-16:30
Salariu atractiv.
Bonuri de masa.
Bonus de performanta.
Asigurare medicala.
Decontare transport STB si Metrorex, transport catre /de la sediul companiei.
1 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 07 Oct 22 09:50