Lucrator productie publicitara.

Pozitie: Lucrator productie publicitara. Locatie: Bucuresti, sector 5. Tip Job: Full time. Alatura-te echipei noastre, ne dorim un coleg care sa intregeasca echipa.
Candidatul Ideal:
- Sa aiba cunostinte si experienta in lucrul cu materiale plastice, termoformare, colantare, electrica/ leduri, asamblarea si montarea elementelor rezultate
- Sa fie dinamic, indemanatic si orientat catre lucrul in echipa
- Sa fie atent la detalii
- Sa fie capabil de a identifica si analiza o problema existenta si de a gasi solutii potrivite;
- Pasiunea pentru domeniu este doar baza, important este sa fii increzator, pozitiv, entuziast si doritor de a invata;
- Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj.
Descrierea jobului:
- Realizarea literelor volumetrice luminoase, casete luminoase;
- Realizarea display-uri de mici si mari dimensiuni;
- Asigurarea respectarii parametrilor prevazuti in documentatia tehnica;
- Asamblarea si montarea materialelor publicitare conform specificatiilor;
- Lucrul cu echipamente si utilaje specifice productiei publicitare;
- Verificarea calitatii produselor finite si asigurarea conformitatii cu standardele de calitate;
- Montaj produse publicitare in Bucuresti sau in tara;
Iti oferim:
Contract de munca pe durata nedeterminata;
Salariu competitiv raportat la nivelul de experienta, cunostinte si aptitudini;
Bonuri de masa;
Asigurare privata de sanatate in sistemul de clinici MedLife;
Posibilitate de avansare;
Plata orelor suplimentare;
Prime de Craciun si Paste;
Program de luni pana vineri in intervalul 8:00-16:30 (30 min. pauza de masa)
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Beneficii: ab. servicii medicale, bonus de performanta, tichete de masa
218 vizualizari Bucuresti, Sector 5, 13 Sep. '24 (16:24)
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul