Mecanic Atelier Motoare Caterpillar

Bergerat Monnoyeur, dealerul Caterpillar angajeaza pentru atelierul din Mogosoaia mecanic atelier.
Asiguram transport pe ruta Crevedia - ︇︈︎︊️︈️︄​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Mogosoaia si ︇︈︎︊️︈️︄​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎Bucurestii Noi - Mogosoaia.

Conditii de ocupare

Studii medii tehnice (electromecanica, mecanica agricola, mecanica auto, mecanica industriala).
Experienta de minim 2 ani pe un post similar constituie un avantaj.
Constituie un avantaj experienta in domeniul utilajelor de constructii, industriale sau agricole, al autovehiculelor si in urmatoarele activitati: service, mecanizare, lucrul cu documentatia tehnica.
Bune cunostinte de mecanica, electricitate si electronica.
Cunostinte medii de limba engleza, se lucreaza cu documentatie tehnica in format electronic.
Cunostinte medii operare PC (MS Office, Internet, Excell).

Profil candidat
Dorinta si capacitatea de a invata.
Seriozitate si corectitudine profesionala, punctualitate.
Dinamism, atent la detalii.
Perseverenta in indeplinirea obiectivelor.
Disponibilitate pentru lucrul in echipa.

Descriere job si responsabilitati

Efectueaza, in atelier, activitati de reparare, revizie si intretinere a motoarelor si generatoarelor Caterpillar din ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂toata gama (din punct de vedere mecanic si electric)
Utilizeaza documentatia tehnica uzuala pusa la dispozitie: materiale de specialitate, manuale, documentatie electronica, cursuri online.
Ocazional, opereaza utilaje de ridicat si transportat si deplaseaza motoare si componente.
Intocmeste lista de piese de schimb necesare pentru reparatia incredintata.
Intocmeste documentatia si raportarile necesare.
Informeaza superiorul ierarhic cu privire la evolutia interventiilor si dificultatile intalnite in executarea lucrarilor.

Beneficii
Pachet salarial motivant, bonusuri de performanta.
Asigurare de viata cu clauza de decontare a unor cheltuieli medicale in valoare de 1000 lei pe an.
Asigurare de sanatate care include gratuit consultatii, analize, recuperare medicala si investigatii amanuntite. Tichete cadou pentru copii cu ocazia zilei de 1 Iunie si a sarbatorilor de iarna.
Tichete de masa in valoare de 35 RON/ zi lucratoare.
Acces la biblioteca on- line Bookster.

Descrierea companiei
Suntem BERGERAT MONNOYEUR, parte a Grupului Monnoyeur (Franta, 1906), societate constituita in Romania in 1991, cu sediul la Bucuresti (Mogosoaia). Suntem unic distribuitor Caterpillar in Romania si Republica Moldova. Comercializam si oferim service pentru: utilaje pentru constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri. Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Craiova, Pitesti si Chisinau.
Domeniu activitate: Auto, echipamente Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
129 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 13 Sep. '24 (13:39)
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul