Mecanic

Angajam mecanic pentru fabrica de mezeluri Meda Prod98. Program in schimburi, este necesar experienta pe utilaje, masini de productie. Este necesara calificarea de mecanic. Locatie sector 3, Bucuresti.
Domeniu activitate: Alte domenii Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da Beneficii: tichete de masa
Esti in cautarea unui loc de munca? La Meda ai oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa, intr-una dintre cele mai mari si moderne fabrici de preparate din carne din Romania. Suntem in cautarea unui Mecanic Intretinere pentru echipa tehnica a fabricii.

Cerinte:
• studii medii - calificare de mecanic;
• experienta relevanta pe un post similar;
• abilitati de comunicare si organizare;
• seriozitate;
• atitudine pozitiva;
• disponibilitate de a lucra in ture.

Descrierea jobului
Responsabilitati:
-Asigura buna functionare a masinilor si utilajelor pe parcursul fluxului tehnologic, prin intretinerea si reparatia conform normelor tehnice a utilajelor din parcul de utilaje al societatii;
-Efectueaza operatiunile de reparatii de natura mecanica intervenind prompt pentru a asigura functionarea la parametrii tehnici normali pe toata durata procesului de productie;
-Identifica corect deficientele si cauzele pentru fiecare lucrare de reparatii in parte, identifica elementele ce necesita o interventie directa sau inlocuire.

Locatie: Sector 3
1.516 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 23 Apr 09:17
Foto
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul