Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.200 RON
Bucuresti 06 Sep. '24 (09:25)
4.000 RON
Bucuresti 06 Sep. '24 (14:57)
Bucuresti 04 Sep. '24 (15:42)

Anunt inactiv

Muncitori necalificati

anunt de angajare
Firma BRAI - CATA SRL cu sediul in Bucuresti Sos. Virtutii nr. 48, sector 6, angajeaza muncitori necalificati pentru salubrizare stradala in sectorul 2 Bucuresti si sofer profesionist pentru autogunoiera, detinator al permisului de categoria C, care sa poata opera vehicule echipate atat cu cutie de viteze manuala, cat si automata.
Beneficii sofer profesionist:
- tichete de masa;
- salariu atractiv;
Cerinte sofer profesionist :
- permis de conducere categoria C valid si atestat profesional valabil;
- capacitatea de a opera vehicule cu cutie de viteze manuala si automata;
- responsabilitate, punctualitate si atentie la detalii;
- abilitati bune de comunicare si lucru in echipa;
Responsabilitati principale :
- conducerea si operarea autogunoierelor pe rutele stabilite;
- asigurarea colectarii si transportului deseurilor in conformitate cu standardele companiei;
- mentinerea curateniei si sigurantei vehiculului ;
- completarea documentatiei necesare legate de transport si colectare.

Beneficii muncitori necalificati :
- tichete de masa ;
- transport;
Cerinte :
- seriozitate si responsabilitate;
- disponibilitate pentru munca fizica;
- capacitatea de a lucra in echipa;

Responsabilitati muncitori necalificati :
- curatarea si intretinerea spatiilor publice - maturatori
- incarcatori autogunoiera;
Daca sunteti interesat, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon sau trimiteti CV - ul la adresa de email
Domeniu activitate: Muncitori necalificati, zilieri Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: tichete de masa
3.056 vizualizari Bucuresti, Sector 6, 31 Iul. '24 (12:45)