Operator CNC Laser Bystronic

pentru companie cu domeniul de activitate in confectii metalice cu sediul in sat Rudeni jud. Ilfov. Pentru detalii va rugam sa ne contactati pe adresa de email sau nr. de tel.
Domeniu activitate: Productie, logistica Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: da
Detalii suplimentare
Candidatul ideal:
- cunostinte CNC.
- buna cunoastere a desenului tehnic.
- cunostinte minime de 2d.
- seriozitate si flexibilitate.
- atent la detalii.

Descrierea jobului
- asigura manipularea materiei prime si a produselor finite pentru sectorul debitare laser.
- executa debitarea unei piese sau a unui lot de piese respectand cotatia desenului valabil.
- foloseste instrumente de masura si control: subler, raportor.
- seteaza programul din memoria masinii.
- stabileste necesarul de scule ,dispozitive , materiale consumabile.
- regleaza masina, executa si verifica primele piese din comanda.

Oferim bonuri de masa in valoare de 25 lei.

Decontarea partiala a transportului.

Program de luni-vineri 06:30-15:00

Nu oferim cazare.
129 vizualizari Ilfov, Chitila, 25 Apr 14:42
Foto
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul