Personal covrigarie - patiserie.

4.500 RON
Angajam modelator covrigi, ajutor patiser cu experienta in domeniu, in sect. 2, salariul 4000 -4500 lei net in functie de experienta, prime de sarbatori, bonus pt. performanta si alte beneficii (concedii de sarbatori, libere in zilele legale etc.). Prog. L-V 6.00-14.00 S-D. Liber,
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: bonus de performanta
Experienta in domeniu este obligatorie fiind nevoie de indemanare pt realizarea sarcinilor!
Responsabilitati:
- coacerea produselor specifice domeniului de activitate
- ajutor la prepararea produselor cat si mentinerea standardelor de calitate
- respectarea procedurilor de lucru
- desfasurarea activitatii de productie intr un cadru organizat si curat!
Beneficii:
- prima de sarbatori
- concedii de Paste si Craciun
- concediu de vara
- zile libere platite
- bonusuri in functie de nivelul de realizare a sarcinilor
- bonus pt colaborarile pe termen lung
- bonus zile de nastere
154 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 18 Apr 20:13