Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

4.500 RON
Bucuresti 18 Apr 14:46
3.200 RON
Bucuresti 17 Apr 08:09

Anunt inactiv

Personal necalificat - Operator asamblare - Arad

Angajam pentru unul din liderii de piata in domeniul senzorilor industriali si a tehnologiei de automatizare.
Domeniu activitate: Alte domenii de munca Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: Mobilitate / Activitate teren Pot aplica studenti: da Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa
Detalii suplimentare
DESCRIERE
Angajam operator asamblare fara experienta in domeniu

Candidatul Ideal:

Minim 8 clase.
Ordonat
Acuritate vizuala
Activ

Beneficii:
Salariu intotdeauna platit la timp
Bonusuri lunare - de productivitate cat si de evaluare
Al 13 lea salariu
Bonuri de masa de 30 lei/zi 600 lei/Luna

Program in 2 ture 07:00-15:30 2-15:30- 23:00
Se lucreaza 2 sambete da, 1 sambata, nu (Platite 170%)

Descrierea jobului
Citirea comenzilor de productie si pregatirea materialelor
Citirea desenelor simple de montaj
Montarea si verificarea elementelor/grupelor mecanice si/sau electronice
61 vizualizari Arad, Arad, 29 Nov 22 08:05
Foto