Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.500 RON
Bucuresti 25 Mar 09:40
Bucuresti 22 Mar 11:25
4.200 RON
Bucuresti ieri, 11:05

Anunt inactiv

Reprezentant vanzari B2B, Targoviste

Pentru companie distributie elemente decorative de exterior angajam un coleg cu experienta ca reprezentant vanzari B2B pentru BUC, PH, DB, AG, si IF. Pentru detalii ne puteti contacta la tel.
Domeniu de activitate: Comert, vanzari Pot aplica studenti: da
Pentru clientul nostru, distribuitor de elemente decorative de exterior pentru companii din domeniul Peisagistica cu sediul in Targoviste, Jud. Dambovita, angajam un nou coleg pe pozitia de Reprezentant Vanzari B2B in cadrul Departamentului de Sales pentru a acoperi zonele Bucuresti, Prahova, Dambovita, Arges, si Ilfov.

Responsabilitati:
• Mentinerea relatiilor cu clienti deja existenti in portofoliul companiei;
• Prospectare, identificare, contactare de noi clienti in vederea extinderii portofoliului existent;
• Consiliere clienti;
• Negociere contracte, intocmire documente de livrare si facturi, incasare plati;

Cerinte:
• Minim studii medii;
• Permis categoria B;
• Experienta in vanzari B2B minim 1 an;
• Cunostinte de limba Engleza – nivel mediu;
• Disponibilitate la deplasari in teritoriu in zonele mentionate;
• Activitate de Teren vs Birou 80% vs 20%;

Beneficii:
• Contract de Munca pe perioada nedeterminata;
• Pachet salarial atractiv;
• Bonusuri lunare din vanzari in functie de realizarea obiectivelor companiei;
• Program de lucru flexibil;
• Masina, laptop, telefon de serviciu;

Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa ciprian.plesca@working4u.ro.
Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la 0735 911 938.
1 vizualizari Bucuresti 13 Jul 20 10:50
Foto