Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.750 RON
Bucuresti 14 Sep. '24 (13:12)
3.500 RON
Bucuresti azi; 03:43
3.770 RON
Bucuresti azi; 10:06

Anunt inactiv

Sef birou- responsabil de protectia corporativa

LUKOIL Romania SRL angajeaza:
Sef birou (cod COR 121904) - responsabil de protectia corporativa a activitatii de aprovizionare si desfacere a produselor petroliere
Cerinte:
studii juridice
experienta in protectia corporativa intr-o companie cu profil de desfacere a produselor petroliere
abilitati de conducere si coordonare a echipelor
cunoasterea unor limbi straine de circulatie europeana
Responsabilitati:
Propune masuri de protectie impotriva sustragerii produselor petroliere si a bunurilor materiale.
Participa la activitatile legate de licitatiile organizate de catre societate.
Ofera asistenta in implementarea proiectelor de investitii.
Asigura monitorizarea si respectarea obligatiilor prevazute in contractele semnate de societate.
Efectueaza frecvent deplasari in tara.
Persoana de contact Craciun Raluca e-mail rcraciun@romania.lukoil.com, tel. 0756082127
Domeniu activitate: Comert, vanzari Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: tichete de masa
184 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 06 Sep. '24 (13:30)