Sofer distributie

3.500 - 4.000 RON
Vector International este o companie cu 27 de ani de activitate in importul si distributia de produse de papetarie, birotica, IT, produse de consum pentru companii.
Firma are sediul in Mogosoaia, Ilfov.

Descrierea jobului:
Preia marfurile din depozit pe baza documentelor specifice, incarca marfa in masina cu grija la dispunerea corecta a acesteia pentru a evita deteriorarea marfii la transport.
Livreaza prompt comenzile conform rutei prestabilite, asista clientul la receptionarea produselor. Clientii sunt persoane juridice( firme) din Bucuresti si zonele limitrofe.
Incaseaza bani, preia documente de plata de la clienti pentru marfa livrata.

Candidatul ideal:
Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara
Carnet de conducere categoria B, experienta crafter 3,5 t
Experienta in lucrul cu documentele de plata
Persoana serioasa, responsabila, fara antecedente penale / rutiere
Referinte de la locurile de munca anterioare

Oferta salariala:
salariu de baza + bonus lunar + tichete de masa = venit net lunar mediu de 4000 de lei, in functie de numarul de zile lucrate in luna.

Masina de serviciu se poate folosi pentru transport la si de la sediul firmei la domiciliul salariatului.

Program de lucru de luni pana vineri: 8:30-17:00 ( pauza de masa 30 min)

Pentru angajare puteti trimite CV la email.
Detalii la tel.
Domeniu activitate: Soferi, transport Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, tichete de masa
507 vizualizari Ilfov, Mogosoaia, 13 Sep. '24 (16:44)
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul