Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

6.500 RON
Bucuresti 24 Apr 17:53
Bucuresti azi, 14:16
4.100 RON
Bucuresti 19 Apr 08:15

Anunt inactiv

Sofer profesionist international

Angajam sofer profesionist international 7.5t
Caracteristici
Domeniu de activitate: Soferi, transport, auto

Candidatul ideal:

• Sa aiba experienta pe o pozitie similara;
• Sa detina permis de conducere C+E;
• Fara incidente in trafic;
• Preocupat de Intretinerea si buna functionare a vehiculului din dotare;
• Disponibilitate pentru deplasari atat interne, cat si internationale;
• Sa aiba orientare geografica-rutiera;
• Sa detina abilitati de comunicare si organizare;
• Sa aiba simt de raspundere dezvoltat, cat si flexibilitate;

Descrierea jobului:

• Realizarea transportului de bunuri cu autovehiculele firmei, in baza documentelor de insotire;
• Participarea activa la verificarea bunurilor incarcate si descarcate;
• Preluarea si predarea documentele fiscale aferente marfurilor pe care le transporta;
• Reprezentarea firmei in contactul cu clientii;
• Asigurarea securitatii si integritatii bunurilor in timpul transportului;
• Predarea marfurilor la destinatie impreuna cu documentele insotitoare conform metodologiei stabilite de companie
• Se asigura ca marfa este descarcata in conditii de siguranta;
• Respectarea regulilor stabilite de legislatia in vigoare privind circulatia pe drumurile publice, precum si regulamentele si instructiunile interne;

Beneficii:

• Pachet salarial atractiv;
• Card pentru combustibil;
• Telefon de serviciu;
• Autoutilitara noua dotata cu dormitor polonez cu Webasto.

Descrierea companiei
VOLSPED activeaza din 2007 pe piata europeana si internationala, depasind permanent asteptarile clientilor nostri prin grija pe care o acordam fiecarui detaliu in parte, prin promptitudinea si seriozitatea cu care raspundem solicitarilor lor.
Oferim servicii de transport marfuri si mutari atat pentru companii, cat si pentru persoane fizice.
Echipa noastra este cea care da viata tuturor actiunilor. Tineri si energici, pasionati si dedicati, avem in permanenta grija ca totul sa decurga asa cum trebuie.
Ne face placere sa generam oportunitati si sa ajutam, la fel cum ne place profesionalismul de cel mai inalt nivel. Cautam excelenta si o primim cu bratele deschise in echipa noastra.
61 vizualizari Bucuresti 29 Apr 21 10:10
Foto