Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

8.000 RON
Ilfov 18 Apr 11:40
3.000 RON
Bucuresti 15 Apr 11:06
Bucuresti 12 Apr 15:45

Anunt inactiv

Spalator auto.

Avia Motors angajeaza spalator auto cu permis categoria B. Relatii la tel. 0746198658 sau la sediul din Pantelimon, Bd. Biruintei nr. 39, jud. Ilfov;
Domeniu activitate: Soferi, transport Locatie job: locatie fixa
Detalii suplimentare
DESCRIEREA POSTULUI:
o Efectuarea lucrarilor de intretinere/spalare la autovehiculele repartizate.

CERINTE:
o Experienta pe postul de Spalator auto (de preferat);
o Permis categoria B (obligatoriu);
o Atentie la detaliu;
o Seriozitate;
o Punctualitate.

CONDITII DE ANGAJARE:
o Venit lunar: salariu fix + bonus lunar;
o Bonuri de masa;
o Abonament de servicii medicale;
o 21 zile concediu de odihna;
o Program de luni pana vineri – 8 h/zi.
6.044 vizualizari Ilfov, Pantelimon, 13 Sep 23 13:10
Foto