Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Bucuresti 15 Apr 10:45
4.500 RON
Bucuresti 03 Apr 08:45
8.000 RON
Bucuresti 12 Apr 12:47

Anunt inactiv

Tehnician interventii utilaje Caterpillar Dobrogea

Bergerat Monnoyeur angajeaza tehnician interventii zona Dobrogea pentru mentenanta, si reparatia in teren a utilajelor de constructii Caterpillar. Experienta in mecanica, electrica, hidraulica
Domeniu activitate: Alte domenii Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Detalii suplimentare
Candidatul ideal
Tehnician Interventii Utilaje Caterpillar

- Studii tehnice de specialitate (electromecanica, mecanica industriala)
- Bune cunostinte de mecanica, electricitate/ electronica, hidraulica
- Experienta de minim 2 ani in reparatia de utilaje de constructii, industriale sau agricole sau in domenii conexe
- Cunostinte operare PC (Word, Excel; sisteme de gestiune informatica a datelor)
- Cunostinte minime de limba engleza – domeniul tehnic
- Permis de conducere categoria B
- Punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate
- Atitudine orientata catre client; corectitudine profesionala; rigurozitate
- Nivel ridicat de initiativa
- Disponibilitate pentru deplasari in judete aflate in imediata apropiere a localitatii de domiciliu

Descrierea jobului
- Efectueaza, in locatia clientului, activitati de reparare, revizie si intretinere a utilajelor si echipamentelor din toata gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic si electric)
- Pune diagnosticul de stare tehnica a masinii si realizeaza analize de anomalii
- Identifica piesele de schimb necesare interventiilor si le comanda
- Realizeaza puneri in functiune si expertizari atat ale utilajelor noi, cat si ale celor second-hand (de ocazie)
- Intocmeste documentatia si raportarile necesare

Ce iti oferim?

Sansa de a lucra intr-o echipa de profesionisti, alaturi de care vei creste
Pachet salarial motivant + tichete de masa sau decontarea mesei de pranz, bonusuri de performanta, prime de fidelitate in functie de vechime, acces la o gama variata de formari
Beneficii diverse, de la pachete de asigurari, zile de concediu in functie de vechimea in firma
Masina de serviciu – pentru activitatea de teren, telefon, laptop

Descrierea companiei

Suntem BERGERAT MONNOYEUR, parte a Grupului Monnoyeur (Franta, 1906), societate constituita in Romania in 1991, cu sediul la Bucuresti (Mogosoaia). Suntem unic distribuitor Caterpillar in Romania si Republica Moldova. Comercializam si oferim service pentru: utilaje pentru constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri. Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Craiova, Pitesti si Chisinau.
622 vizualizari Constanta, Constanta, 07 Feb 14:50
Foto