Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.800 RON
Bucuresti 31 Mai; 08:37
4.500 RON
Bucuresti 27 Mai; 19:16

Anunt inactiv

Tehnician interventii utilaje Caterpillar.

Bergerat Monnoyerur, dealer Caterpillar angajeaza Tehnician Interventii pentru zona Dolj si judete alaturate;
Domeniu activitate: Alte domenii Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, asigurare / decont transport, bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Detalii suplimentare
RESPONSABILITATI:

- Efectueaza, in locatia clientului, activitati de reparare, revizie si intretinere a utilajelor si echipamentelor din toata gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic si electric)
- Pune diagnosticul de stare tehnica a masinii si realizeaza analize de anomalii
- Identifica piesele de schimb necesare interventiilor si le comanda
- Realizeaza puneri in functiune si expertizari atat ale utilajelor noi, cat si ale celor second-hand (de ocazie)
- Intocmeste documentatia si raportarile necesare

CERINTE:

- Studii tehnice de specialitate (electromecanica, mecanica industriala)
- Bune cunostinte de mecanica, electricitate/ electronica, hidraulica
- Experienta de minim2 ani in reparatia de utilaje de constructii, industriale sau agricole sau in domenii conexe
- Cunostinte operare PC (Word, Excel; sisteme de gestiune informatica a datelor)
- Cunostinte minime de limba engleza – domeniul tehnic
- Permis de conducere categoria B

PROFIL CANDIDAT:

- Punctualitate, disponibilitate, adaptabilitate
- Atitudine orientata catre client; corectitudine profesionala; rigurozitate
- Nivel ridicat de initiativa, productivitate
- Disponibilitate pentru deplasari in arealul SB AB HD

Ce iti oferim?
Pachet salarial motivant, bonusuri de performanta.
Asigurare de viata cu clauza de decontare a unor cheltuieli medicale in valoare de 1000 lei pe an;
Asigurare de sanatate care include gratuit consultatii, analize, recuperare medicala si investigatii amanuntite;
Tichete cadou pentru copii cu ocazia zilei de 1 Iunie si a sarbatorilor de iarna;
Tichete de masa in valoare de 35 RON/ zi lucratoare;
Acces la biblioteca on- line Bookster.
Masina de serviciu – pentru activitatea de teren, telefon, laptop.
116 vizualizari Dolj, Craiova, 31 Mai; 13:35
Foto