Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Ilfov 22 Mar 12:26
Ilfov azi, 13:48
4.000 RON
Ilfov 21 Mar 15:19

Anunt inactiv

Tehnician Mecanic

5.500 RON
Pentru companie specializata in montarea de cantare auto cu sediul in Varteju, angajam Tehnician Mecanic pentru montaje in tara cu bune cunostinte tehnice. Pentru info sunati la tel.
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: bonus de performanta, tichete de masa, training / calificare
Pentru clientul nostru, companie romaneasca specializata in montarea de cantare industriale cu sediul in Varteju, Ilfov, suntem in cautarea unui nou coleg cu bune cunostinte tehnice pentru postul de Tehnician Mecanic.

Cerinte:
Scoala Profesionala sau Curs de Calificare in domeniul Mecanic;
Bune cunostinte privind utilizarea uneltelor specifice pentru montaj (bormasina, rotopercutor, multimetru, polizor, etc.);
Bune cunostinte privind interpretarea de scheme;
Permis cat. B;
Disponibilitate la deplasari;
Dorinta de invatare;
Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:
Intelegerea specificatiilor tehnice ale produselor;
Montarea si calibrarea cantarelor la sediul clientului;
Instruirea clientului privind utilizarea cantarelor;
Asigurarea mentenantei in perioada de garantie;

Program de lucru:
L-V, 07:30 – 16:00 – programul poate varia in functie de lucrari;

Pachet de Beneficii:
Salariu NET: 4.000 – 4.500 lei;
Tichete de Masa: 30 lei/zi;
Diurna: 50 lei/zi;
Bonus deplasari: 100 lei/zi;
Cazare + 3 mese asigurate in timpul deplasarilor in tara;
Bonus de performanta;
Prime de Sarbatori;
Majorari salariale periodice in functie de rezultate;
Contract de Munca Nedeterminat;
Perioada de instruire si acomodare asigurata si platita dupa angajare;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0735 911 938.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
264 vizualizari Ilfov, Bragadiru, 20 Jun 23 09:20
Foto