Tehnician Sisteme de Securitate.

5.500 RON
Electroinstal angajeaza Tehnician Sisteme de Securitate, detectie de incendiu, supraveghere, control acces, detectie efractie, pentru apartamente, Hale industriale, Magazine, Case-Resedinte.
Responsabilitati:
Efectuarea lucrarilor executarea instalatiilor de curenti slabi (Sisteme tehnice de securitate), conform planurilor de lucru, in bugetele stabilite si in timpul estimat si planificat.
Diagnosticarea si remedierea eficienta a defectiunilor electrice.
Colaborarea stransa cu echipa tehnica pentru a asigura functionarea optima a instalatiilor electrice.
Respectarea standardelor de siguranta si procedurilor de lucru.
Cerinte:
Abilitati bune de diagnosticare si rezolvare a problemelor.
Capacitatea de a lucra in echipa si de a comunica eficient.
Beneficii:
Salariu de inceput cu 5500 lei net lunar (pentru primele 3 luni de proba).
Program de lucru de la ora 8.00- 17.00.
Decontarea transportului.
Asigurare medicala (dupa 6 luni de vechime in firma),
Domeniu activitate: Alte domenii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren
107 vizualizari Ilfov, Dobroesti, 01 Mai 17:05