Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

Constanta 18 Apr 11:40
Bucuresti azi, 18:57
Ilfov 15 Apr 19:48

Anunt inactiv

Tehnician sisteme securitate, electrician

3.000 RON
Angajam personal cu studii medii si/ sau superioare si chef de munca. Experienta in domeniu sistemelor de securitate este obligatorie.
Caracteristici
Domeniu de activitate: Constructii
Cautam ptr. lucrarile noastre aflate in Bucuresti sau provincie personal serios cu EXPERIENTA, dorinta de munca si de afirmare profesionala.
Descrierea jobului tehnic:

- realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate, conform proiectelor;
- realizarea lucrarilor de instalare, intretinere, programare si service a sistemelor de securitate (supraveghere video si monitorizare CCTV), videointerfonie, sisteme antiefractie, control acces, sisteme de detectie a incendiului);
- rezolvarea interventiilor aparute, respectarea termenelor de executie in functie de gradul de prioritate stabilit de superiorul direct si indeplinirea atributiilor stabilite pentru ziua respectiva;

salariul oferit - 3000 RON brut, pe contractul de munca

ptr. intrebari, trimitere CV-uri si programari interviuri: tel:0729.7465.10
45 vizualizari Bucuresti 21 Oct 20 12:40
Foto