Job studio videochat.

5.000 - 8.000 RON
Buna! Caut colege ambitioase si motivate pentru a se alatura echipei intr-un studio de videochat de top, la o locatie nou deschisa ( Piata Unirii ). Nu este necesara experienta ! Nu conteaza aspectul fizic !

Ce oferim:

- Venituri atractive: Salariu garantat + bonusuri consistente in functie de performanta.
- Mediu de lucru profesional: Studio modern, complet echipat, cu tehnologie de ultima generatie.
- Program flexibil: Posibilitatea de a-ti stabili singura programul de lucru.
- Formare profesionala: Training gratuit pentru a te ajuta sa devii cea mai buna versiune a ta.
- Confidentialitate maxima: Protectia datelor si identitatii tale.
- Mediu prietenos si de gasca.

Cerinte:
- Varsta minima de 18 ani.
- Atitudine pozitiva si deschisa.
- Seriozitate si profesionalism.

Responsabilitati:
- Interactiunea prin webcam cu utilizatori din intreaga lume.
- Crearea si mentinerea unei atmosfere placute si profesionale in timpul transmisiunilor.

Beneficii suplimentare:
- Spatiu de relaxare si confort in cadrul studioului.
- Asistenta permanenta din partea unei echipe profesioniste.
- Posibilitati de avansare si dezvoltare personala.
50 vizualizari Bucuresti, Sector 2, 06 Sep. '24 (16:06)
Foto