Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.000 RON
Bucuresti 18 Apr 14:20
Bucuresti azi, 10:38

Anunt inactiv

Formator cursuri pentru copii, part-time

Formator cursuri pt copii aritmetica mentala,part-time, Buc si Popesti Leordeni.Pregateste, sustine cursurile, educa copiii pe tipuri de activitati.Studii superioare, abilitati pedagogice.
Centrele Educationale SmartyKids angajeaza Formator cursuri pentru copii, program part-time, in localitatile Popesti-Leordeni si Bucuresti (locatiile Berceni si Brancoveanu). Program de lucru de luni pana vineri de la 15:30 la 20:00.

Candidatul Ideal
⦁ Studii superioare finalizate
⦁ Foarte bune aptitudini pedagogice, rabdare, tact, pasiune pentru activitatea pedagogica
⦁ Persoana motivata, organizata, implicata, punctuala, responsabila, vesela
⦁ Foarte bune abilitati de comunicare
⦁ Avantaje: certificare ca Formator, experienta in lucrul cu copiii si / sau adultii, sustinerea de traininguri de dezvoltare personala.

Descrierea jobului
⦁ Sa pregateasca si sa sustina orele de aritmetica mentala pentru copii la nivel profesionist, atat in sala de curs cat si in format online
⦁ Sa instruiasca si sa educe copiii prin tipuri de activitati specifice, urmarind obiective cognitive, de limbaj, afective, estetice etc
⦁ Sa realizeze materialele suplimentare de studiu
⦁ Sa adapteze cursul in functie de nevoile copiilor
⦁ Sa supravegheze permanent copiii in asa fel incat orele sa se desfasoare intr-un mediu sigur si adecvat varstei copiilor
⦁ Sa realizeze situatii periodice despre desfasurarea cursurilor si progresele realizate de copii
⦁ Sa transforme orele de aritmetica mentala si citire intr-o experienta frumoasa pentru copii
⦁ Sa incurajeze copiii si sa ii sustina in a-si dezvolta abilitatile cognitive si increderea in fortele proprii.

Beneficii:
⦁ Se asigura instruirea pentru cursurile din cadrul centrului
⦁ Mediu de desfasurare a activitatii placut si profesionist
⦁ Remunerare motivanta
⦁ Training-uri periodice de perfectionare

Descrierea companiei
Centrele Educationale SmartyKids sunt centre moderne de invatare a aritmeticii mentale pentru copiii cu varste cuprinse intre 5 si 12 ani. Aritmetica mentala este o metoda de dezvoltare armonioasa a copilului avand la baza tehnica de calcul cu abacul si practicarea calculului mintal rapid.
De asemenea in cadrul Centrelor Educationale SmartyKids mai sustinem cursuri de Citire rapida si Educatie financiara pentru copii.
Cei interesati ne pot trimite CV-ul la adresa de email m.lacoviste@smarty-kids.ro
158 vizualizari Bucuresti, Sector 4, 20 Dec 22 18:12