Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.000 RON
Bucuresti 18 Apr 14:20
3.000 RON
Bucuresti 19 Apr 10:42
1.000 RON
Bucuresti 19 Apr 11:17

Anunt inactiv

Vanzatore produse cofetarie part-time 4h

Angajam asociat vanzari cu experienta pentru comercializarea de produse de cofetarie in locatia noastra Ana Pan Izvor (langa statia de metrou). Program: 07:00-11:00/15:30-17:30.
Caracteristici
Pot aplica studenti: da
Angajam Asociat Vanzari cu experienta pentru comercializarea de produse de cofetarie in locatia noastra Ana Pan din zona Izvor (langa statia de metrou).
Program de lucru: 07:00-11:00/15:30-17:30.

Descrierea jobului:

•Comercializarea produselor si promovarea conceputului Ana Pan;

•Receptionarea produselor conform comenzilor efectuate;

•Promovarea imaginii firmei si afisarea unui comportament exemplar in relatia cu clientii firmei.

Pachetul de beneficii include:

• Tichete de masa in valoare de aprox 300 lei

• Decont transport

• Bonus de recomandare – Ne recomanzi un prieten/vecin/amic la fel de talentat ca tine si noi iti apreciem ajutorul!
1 vizualizari Bucuresti 01 Oct 20 13:49