Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

3.000 RON
Bucuresti 25 Apr 17:00
Bucuresti 21 Apr 12:50
Bucuresti 23 Apr 09:40

Anunt inactiv

Merchandiser, lucrator comercial,

cautam merchandiseri, cu sau fara experinta, pentru magazinele de tip hypermarket si supermarket din Bucuresti. Salariu fix, bonuri de masa, bonusuri, contract de munca, pachete produse lunar.
Detalii suplimentare
Candidatul ideal:
- persoana activa, responsabila si punctuala

- experienta anterioara pe un post similar nu este obligatorie dar poate reprezenta un avantaj

- bune abilitati de organizare a muncii

Descrierea jobului:

- asezarea produselor la raft

- verificarea termenului de valabilitate al produselor

- monitorizarea stocului pentru produsele mercantizate

- activitatea se desfasoara pe raionul de congelate.

AVANTAJE:

- contract individual de munca incheiat pentru perioada nedeterminata

- program de lucru full time

- salariu fix + tichete de masa si bonusuri in functie de performanta + pachete produse lunar.

-se bonuseaza obtinerea de plasari in locatii lunar.

Daca esti in cautarea unui loc de munca, asteptam sa ne contactezi la nr de telefon 0738 749 694
13 vizualizari Bucuresti 30 Mar 18 17:26