Ford Focus 10.2013, 1.6 diesel, consum mic, stare foarte buna functionare, schimbate la timp toate consumabile, plus altele(detalii la fata locului) este masina de familie intretinuta si foarte pusa la punct (pt drum lung, vacante).
Noi plecam din tara si avem deja achizitionata alta masina.
Proprietar, se dau toate actele in regula, asigurare, ITP (si restul). Are mici bubite estetice (de timp, a mers , nu a zburat). Va rog daca nu sunteti interesati, nu deranjati inutil
Pagina pe care doriti sa o accesati poate sa contina elemente care nu sunt recomandate minorilor!
Va rugam sa confirmati ca aveti peste 18 ani!