Apartamente 2 camere de vanzare

Subrubrica: 2 camere
...
88.000 €

2 camere cf. 1 sporit, dec. 58 mp, liber, cadastru, bloc reabilitat, contor gaze, etaj 10, c-tie 1982, merita vazut, 88000 eur disc.,

Suprafata 58 mp An 1982 Decomandat Etaj 10 din 10 M 12 min. 5.3 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
100.000 €

Apartament 2 camere Dristor - Park Lake - etaj 9/10, bloc 1972, termoizolat, apartament decomandat, 52 mp, vedere stradala spre Park Lake, renovat, 2 A/C, usa metalica, parchet nou, balcon, luminos....

Suprafata 52 mp An 1972 Decomandat Etaj 9 din 10 M 9 min. 5.3 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
109.500 €

2 camere confort 1 decomandat, mobilat, etaj 9/10, gresie, faianta, parchet, termopan, 56 mp, bloc 1984, cadastru, intabulare, bloc reabilitat

Suprafata 56 mp An 1983 Decomandat Etaj 9 din 10 5.3 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
132.000 €

Vanzare apartament 2 camere intr-un compex rezidential aproape de rondul OMV Pipera. Complexul se afla intre lac si padure la strada cu access la transport in comun. Apartamentul este la etajul 3 din...

Suprafata 63 mp An 2007 Decomandat Etaj 3 din 5 5.3 Km
Ilfov, 05 Mai '26
...
93.999 €

Apartament 2 camere decomandat – mobilat si utilat Locatie: Strada Margeanului, Bucuresti Bucurestii Vechi Si Noi va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat la etajul...

Suprafata 55 mp An 1986 Decomandat Etaj 8 din 8 5.3 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
76.000 €

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Lujerului, una dintre cele mai cautate zone din Sector 6, cu acces rapid catre metrou si principalele puncte de interes. Apartamentul...

Suprafata 38 mp An 1974 Decomandat Etaj 6 din 10 5.3 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
76.000 €

Suprafata 38 mp An 1974 Decomandat Etaj 6 din 10 5.3 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
135.000 €

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare un apartament 2 camere situat stradal intre biserica de la Potcoava si cinema Gloria•apartamentul are vedere spre Bld.Constantin Brancusi•apartamentul...

Suprafata 55 mp An 1965 Decomandat Etaj 5 din parter M 12 min. 5.3 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...

Apartament 2 camere Tip C3.9B situat in Complexul rezidential Aqua City, sector 6. A. Total: 66,25 mp S. Utila: 61,07 mp S. Balcoane: 7,97 mp Bai: 1 Balcoane: 1 Decomandat Orientare: S-V Tip Bucatarie:...

Suprafata 61 mp An 2021 Decomandat 5.3 Km
Aqua City Bucuresti, 26 August '25
...
115.000 €

0% Comision | Vanzare Apartament 2 camere – Zona Dristor | Bloc Reabilitat | Parter | Partial Mobilat Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Dristor, una dintre cele mai accesibile...

Suprafata 51 mp An 1967 Semidecomandat Etaj parter din 10 5.3 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
115.000 €

confort 1, dec, constr 1984, cu imbunatatiri, 54 mp, pret neg.,

Suprafata 54 mp An 1984 Decomandat Etaj 7 din 8 5.3 Km
Bucuresti, 21 Aprilie '26
...
84.500 €

Drumul Taberei 34, cf1, decomandat, etaj 3/4, bloc tip P, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, balcon, geam la baie, aer conditionat, fundatie de 8 nivele, uscatorie pe fiecare nivel, curat,...

Suprafata 50 mp An 1965 Decomandat Etaj 3 din 4 M 8 min. 5.3 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...
121.000 €

apartament 2 camere intersectie Favorit etaj 1/10 gresie faianta termopan parchet instalatii sanitare noi electrice noi(proiect electrica) mobilat utilat liber accept credit

Suprafata 50 mp An 1972 Semidecomandat Etaj 1 din 10 M 1 min. 5.3 Km
Bucuresti, ieri; 09:09
...
129.000 €

NU Ofer comision insa colaborez FARA REPOSTARE ANUNT de catre agenti numai daca aveti client pentru aceasta proprietate . Apartament 2 camere in zona Vitan (fostul Prosper) pretabil spatiu comercial...

Suprafata 50 mp An 1980 Semidecomandat Etaj parter din 8 5.3 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
128.000 €

Favorit, strada Sibiu, 5/9, renovat 2025, instalatii electrice +sanitare noi, aer conditionat, gresie, faianta, parchet, bucatarie utilata+mobilata

Suprafata 54 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 6 din 9 5.4 Km
Bucuresti, 19 Ianuarie '26
...
102.520 €

Studio modern – Pipera 42 Residence, direct dezvoltator, fara comision Apartament tip studio, situat la etajul 2 in noul ansamblu Pipera 42 Residence, un proiect rezidential modern aflat intr-o zona in...

Suprafata 46 mp An 2026 Semidecomandat Etaj 2 din 3 5.4 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
100.000 €

Va prezentam un apartament de 2 camere situat in zona Dristor, pe strada Mureseana, la 10 minute metrou si parc IOR, foarte aproape de Kaufland. Apartamentul este la etajul 4 din 4 intr-un bloc reabilitat,...

Suprafata 54 mp An 1983 Decomandat Etaj 4 din 4 M 13 min. 5.4 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
189.000 €

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Pret final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoana juridica Suprafata utila: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11...

Suprafata 48 mp An 2024 Decomandat Etaj 6 din 11 5.4 Km
Bucuresti, ieri; 19:11
...
135.500 €

B-North Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu 1 si 2 camere, situate intr-un complex rezidential modern amplasat pe malul Lacului Pipera, intr-o zona linistita si exclusivista, cu privelisti...

Suprafata 40 mp An 2026 Decomandat Etaj 3 din 8 5.4 Km
Ilfov, 09 Mai '26
...
115.000 €

REF03B4636 Vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, pozitionat intr-o zona excelenta din Sectorul 3, zona Titan - Liviu Rebreanu. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat

Suprafata 47 mp An 1968 Semidecomandat Etaj parter din 10 5.4 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
115.000 €

Bucuresti, 08 Mai '26
...
93.900 €

Se vinde un apartament luminos de 2 camere, semidecomandat, situat pe strada Sibiu (Drumul Taberei), la etajul 9/10, cu suprafata utila de 44 mp si balcon mare inchis de 8 mp, suprafata totala 52 mp....

Suprafata 44 mp An 1965 Semidecomandat M 2 min. 5.4 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
102.000 €

Apartament 2 camere, bloc rusesc, etaj 3/3, suprafata 60 mp,decomandat, boxa 10 mp, nerenovat, luminos, spatios, vedere la bulevard, Statia de metrou Jiului. Pret 102.000 euro negociabil.

Suprafata 60 mp An 1960 Decomandat Etaj 3 din 3 5.4 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
89.000 €

Compania Imobiliara Apulum94 va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona Fundeni- Dobroesti. Apartametul este la parter inalt (la demisol sunt apartamente) are centrala proprie schimbata...

Suprafata 53 mp An 2011 Decomandat Etaj parter din 3 5.4 Km
Ilfov, 08 Mai '26
...
136.000 €

apartament 2 camere confort 1, etaj 4/10, bloc 1982, apartamentul a fost renovat in totalitate, termopan, gresie, faianta, parchet, instaltii sanitare, electrice noi, aer conditionat, finisaje 2025. Este...

Suprafata 50 mp An 1982 Circular Etaj 4 din 10 M 2 min. 5.4 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
98.000 €

Particular vand apartament 2 camere renovat in totalitate, blocul este anvelopat. Apartamentul vine si cu loc de parcare.

Suprafata 58 mp An 1980 Semidecomandat 5.4 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
165.000 €

De vanzare: apartament 2 camere in complexul Hercesa Vivenda, complet mobilat si utilat. Ofer spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in prestigiosul complex Hercesa Vivenda, cu finisaje...

Suprafata 50 mp An 2021 Semidecomandat Etaj 10 din 11 5.4 Km
Bucuresti, 29 Aprilie '26
...
150.000 €

Bucurestii Vechi si Noi va ofera spre achizitie un apartament cu doua camere in Condominiul Lebada Residence, in Orasul Pantelimon. Construit in zona de Est a Capitalei, pe malul Lacului Pantelimon,...

Suprafata 80 mp An 2021 Semidecomandat Etaj 6 din 7 M 14 min. 5.4 Km
Ilfov, 08 Mai '26
...
107.000 €

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament de 2 camere situat in Drumul Taberei-Bulevardul Timisoara in apropiere de Plaza Mall ,confort 1 , decomandat , etaj 1/4, in bloc tip "P".Blocul este...

Suprafata 45 mp An 1967 Decomandat Etaj 1 din 4 M 12 min. 5.4 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
87.000 €

2 camere in bloc tip P, decomandat, balcon, mobilat si utilat, reabilitat, geam baie, 4/4, termopan, parchet, gresie, faianta, scara curata, uscatorie pe palier, liber, acte,

Suprafata 48 mp An 1970 Decomandat Etaj 4 din 4 M 5 min. 5.4 Km
Bucuresti, 19 Martie '26
...
72.000 €

apartament situat in cartier linistit, bloc reabilitat si anvelopat, fara risc seismic, pt. orice alte detalii contactati-ma! Pret negociabil;

Suprafata 38 mp An 1974 Decomandat Etaj 4 din 10 5.4 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
95.000 €

Agentia Confort Casa va propune vanzare unui apartament format din 2 camere decomandate, st. 53mp, etaj 7/9, bloc 1972, reabilitat termic, cu balcon, si imbunatatiri, gresie, faianta, parchet, termopane,...

Suprafata 53 mp An 1972 Decomandat Etaj 7 din 9 5.4 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
190.000 €

Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in Basarabia, reper Diham, confort 1 decomandat, avand suprafata totala de 100 mp, cu o baie si o terasa de 40mp. Locuinta este situata la parter,...

Suprafata 61 mp An 2009 Decomandat Etaj parter din 11 M 10 min. 5.4 Km
Bucuresti, 01 Mai '26
...
121.000 €

stradal, 1 minut metrou, cf. 1, 3/10, gresie, faianta, parchet, termopan, intabulare, cadastru, accept credit,

An 1973 Semidecomandat Etaj 3 din 10 M 3 min. 5.4 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
121.500 €

2 camere Favorit, confort 1, semidecomandat, 1/10, gresie, faianta, termopan, aer conditionat, instalatie sanitara electrica noua, mobilat, utilat, masina de spalat, cuptor, plita (noi in garantie) mobila...

Suprafata 52 mp An 1972 Semidecomandat Etaj 1 din 10 M 2 min. 5.5 Km
Bucuresti, ieri; 19:39
...
110.000 €

adiacent ctie 1985, metrou costin giorgian 5 minute, decomandat, 5/8, balcon inchis, bl. reabilitat termic, complet renovat, g+f+p+t+um, isn, ien, scara curata, cadastru intabulare disc.

Suprafata 53 mp An 1985 Decomandat Etaj 5 din 8 5.5 Km
Bucuresti, 11 Aprilie '26
...
105.000 €

Eroii Revolutiei, COMISION 0, 7 min de mers pe jos fata de statia de metrou, 1/3 semi, 42 mp, 2 camere, se vinde complet mobilat si utilat, bloc 2011, luminos, centrala proprie,zona verde.

Suprafata 42 mp An 2011 Semidecomandat Etaj 1 din 4 5.5 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
118.000 €

Compania Imobiliara Apulum94 va propune spre cumparare un apartament de 2 camere, spatios si luminos, decomandat, amenajat cu gresie, faianta, parchet, termopan, situat in zona Dristor la etajul 8...

Suprafata 54 mp An 1984 Decomandat Etaj 8 din 10 M 12 min. 5.5 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
89.900 €

7R-3679 Va propunem spre vanzare un studio, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Pod Constanta, zona Strada Amintirii, intr-un imobil construit in anul 2012, disponibil la etajul 5 din 5, cu...

Suprafata 37 mp An 2012 Semidecomandat Etaj 5 din 5 M 14 min. 5.5 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
215.000 €

Va propun spre achizitie un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime S+P+6E, construit in anul 2022 aflat la 4 minute de Mall Plaza din sector 6 Cu o suprafata...

Suprafata 60 mp An 2022 Decomandat Etaj 2 din 6 5.5 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
125.000 €

et 3/10, cf. 1, 50 mp, proaspat renovat, totul este nou, instalatii si obiecte sanitare noi, mobila pe comanda, electrocasnice noi si in garantie, bloc semistradal, scara foarte curata si bine intretinuta,...