Apartamente 2 camere de vanzare

Subrubrica: 2 camere
...
117.500 €

Se vinde un apartament cochet  de 2 camere in celebrul bloc Eva, la etajul 2/9. Apartamentul a fost renovat complet in 2012, cu materiale de calitate, avand toate instalatiile electrice si sanitare schimbate...

Suprafata 46 mp An 1961 Semidecomandat M 9 min. 7.1 Km
18 Mai '26
...
119.900 €

Se vinde un apartament cu 2 camere situat pe strada avrig la doar 5 min de metroul Iancului, Mega Image si magazine multiple in zona, metrou si piata Obor la 10 min, etaj 9/10, bloc din 1980 fara risc...

Suprafata 56 mp An 1980 Semidecomandat Etaj 9 din 10 M 6 min. 7.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
230.000 €

apartament 2 camere complet renovat, finisaje speciale, incalzire pardoseala, sistem de alarma, faianta sticla. Se vinde mobilat si utilat. Zona linistita cu spatiu verde, vav de AFI Cotroceni,

Suprafata 63 mp Decomandat Etaj parter din 4 M 4 min. 7.1 Km
Bucuresti, 04 Noiembrie '25
...
99.000 €

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-una dintre zonele rezidentiale aflate in plina expansiune din Bragadiru – Strada Gliei. Proprietatea se remarca printr-o compartimentare...

Suprafata 52 mp An 2023 Decomandat Etaj 2 din 2 7.1 Km
Ilfov, 20 Mai '26
...
125.000 €

et 3/10, cf. 1, 50 mp, proaspat renovat, totul este nou, instalatii si obiecte sanitare noi, mobila pe comanda, electrocasnice noi si in garantie, bloc semistradal, scara foarte curata si bine intretinuta,...

Suprafata 50 mp An 1972 Circular Etaj 3 din 10 M 5 min. 7.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
63.000 €

Descopera un apartament modern cu 2 camere, situat in ansamblul rezidential Cartierul Verde, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale din Bragadiru. Complexul ofera un mediu linistit, sigur si...

Suprafata 45 mp An 2011 Decomandat Etaj 2 din 2 7.1 Km
Ilfov, 21 Mai '26
...
68.500 €

🏠 localizare de top & disponibilitate imediata – cheile la notar! Cauti o locuinta intr-o zona verde, conectata excelent la oras? In Titan, pe Aleea Budacu, ai ocazia sa achizitionezi un apartament situat...

Suprafata 47 mp An 1964 Semidecomandat Etaj 4 din 4 M 8 min. 7.1 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
84.900 €

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Iancului la doar 7 min. de Mega Mall, 10 min. de metrou Iancului, parter inalt, bloc construit in 1981 fara risc seismic, balcon de 3 mp,...

Suprafata 55 mp An 1981 Decomandat Etaj parter din 10 M 7 min. 7.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
103.700 €

Apartament 2 camere in vila, situat pe Str. Icoanei, 47mp, complet renovat si utilat, semimobilat la parter inalt cu vederea pe lateralul cladirii in curte, beneficiind de lumina si liniste. Geamuri termopan,...

Suprafata 47 mp An 1940 Decomandat Etaj parter din 3 M 15 min. 7.1 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
120.000 €

gura de metrou, bloc solid, intrare stradala, apartament renovat in totalitate, mobilat si utilat modern, ideal investitie. Are vedere in spate evitand astfel zgomotul de pe Magheru. Piata Romana, zona...

Suprafata 44 mp An 1960 Semidecomandat Etaj 9 din 9 M 3 min. 7.1 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
111.000 €

confort 1, semidecomandat, 7/9, 47.23 mp, bloc fara risc seismic, g, f, t, um, ac, contorizare cu citire radio, geam la baie, spatii depozitare, dressing, foarte curat, intabulare, cadastru, zona verde,...

Suprafata 50 mp Semidecomandat Etaj 7 din 9 M 8 min. 7.1 Km
Bucuresti, 28 Ianuarie '26
...
160.000 €

REF03B4748 Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Titan, intr-un imobil construit in anul 2022, disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata...

Suprafata 54 mp An 2022 Decomandat Etaj parter din 5 7.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
149.000 €

Proprietar, vind apartament cu 2 camere la Piata Romana, etaj 8/9, ultracentral, la metrou, anul 1959, risc 2. Apartamentul este proaspat renovat, curat, canapea noua, aspirator nou, parchet nou, cada...

Suprafata 46 mp An 1959 Decomandat Etaj 8 din 9 7.1 Km
Bucuresti, 16 Mai '26
...
128.000 €

Favorit, strada Sibiu, 5/9, renovat 2025, instalatii electrice +sanitare noi, aer conditionat, gresie, faianta, parchet, bucatarie utilata+mobilata

Suprafata 54 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 6 din 9 7.1 Km
Bucuresti, ieri; 14:35
...
126.900 €

Va propunem spre achizitie un apartament de 2 camere situat la 2 minute distanta de metrou Iancului, la etajul 7/10, intr-un bloc reabilitat construit in 1982, intrare stradala vedere spate. Apartamentul...

Suprafata 55 mp An 1982 Decomandat Etaj 7 din 10 M 6 min. 7.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
100.000 €

Va oferim spre vanzare un apartament situat la 10 min. aproximativ de statia de metrou Costin Georgian si la 5 min. de Parcul National si Arena Nationala, situat in plan 2, bloc construit in 1981, fara...

Suprafata 54 mp An 1981 Decomandat Etaj 3 din 8 M 14 min. 7.1 Km
Bucuresti, ieri; 16:42
...
118.500 €

Titan- Pallady - parcul Teilor, finalizat - mobilat - utilat. Pallady - metrou Teclu - parcul Teilor - apartament 2 camere bucatarie utilata, spatios, suprafata 50 mp, mobilat modern, aer conditiona,...

Suprafata 50 mp An 2021 Etaj 4 din 4 7.1 Km
Bucuresti, ieri; 19:36
...
110.000 €

adiacent ctie 1985, metrou costin giorgian 5 minute, decomandat, 5/8, balcon inchis, bl. reabilitat termic, complet renovat, g+f+p+t+um, isn, ien, scara curata, cadastru intabulare disc.

Suprafata 53 mp An 1985 Decomandat Etaj 5 din 8 7.2 Km
Bucuresti, 11 Aprilie '26
...
119.000 €

Va prezentam spre vanzare apartament de 2 camere situat la cateva minute de Cismigiu. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, blocul avand lift. locuinta...

Suprafata 60 mp An 1940 Decomandat Etaj 2 din 4 M 14 min. 7.2 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
119.000 €

Va prezentam spre vanzare apartament de 2 camere situat la cateva minute de Cismigiu. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, blocul avand lift. Locuinta are 2 camere spatioase,...

Bucuresti, 21 Mai '26
...
119.000 €

va prezentam spre vanzare apartament de 2 camere situat la cateva minute de Cismigiu. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje, blocul avand lift. Locuinta are 2 camere spatioase,...

Bucuresti, 21 Mai '26
...
114.900 €

0% comision la cumparare! Pret TVA inclus. Esti in cautarea unui apartament de 2 camere modern, luminos, gata de locuit si la un pret imbatabil? In acest caz, vei descoperi, probabil, noul tau Acasa....

Suprafata 47 mp An 2021 Decomandat Etaj 4 din 4 7.2 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
115.000 €

Se vinde un apartament exclusiv situat in zona Bulevardului Chisinau in plan 2, pe o straduta adiacenta, parcul si arena nationala la 5 min, etaj parter/8, bloc construit in 1984, reabilitat termic, decomandat,...

Suprafata 51 mp An 1983 Decomandat Etaj parter din 8 7.2 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
118.500 €

Titan- Pallady - parcul Teilor Finalizat - Mobilat - Utilat Pallady - metrou Teclu - parcul Teilor - apartament 2 camere cu bucatarie utilata, spatios, suprafata 50 mp, mobilat modern, aer conditionat,...