Case de vanzare

Subrubrica: casa
...
358.000 €

Vila duplex de vanzare in zona Vatra Luminoasa Parcul Ottoi Bucuresti, sector 2, tip englezesc formata din demisol ( in schita apare ca subsol), parter si etaj care are si pod, avand 4 camere, 3 dormitoare,...

Suprafata utila 68 mp Teren 117 mp An 1942 4 camere La cheie M 18 min. 3.8 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
395.000 €

10 min. parc Maior Coravu, casa Parter+Pod pe teren singur curte totul in proprietate fara Legea 112. Are pivnita de 14 mp la demisol, centrala termica g+f+t+p+um+a/c, intabulare si accept credit. Zona...

Suprafata utila 82 mp Teren 162 mp An 1942 3 camere M 13 min. 3.8 Km
Bucuresti, azi; 16:02
...
296.000 €

Casa duplex P+1+M | 5 camere | 163 mp utili | curte privata | Sector 3 | 296000 euro negociabil. Proprietar vand casa tip duplex, spatioasa si bine intretinuta, ideala pentru o familie care isi doreste...

Suprafata utila 163 mp Teren 125 mp An 2010 5 camere La cheie 3.8 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...

Va propunem spre achizitie/cumparare un imobil amplasat intr-o zona deosebita, casa din caramida, p+pod, cocheta, curata, mobilata si utilata, cu bucatarie, baie, living, 2 dormitoare, hol, antreu, inclusiv...

Suprafata utila 75 mp Teren 165 mp An 1950 3 camere La cheie M 10 min. 3.9 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
200.000 €

3 cam 60 mp, teren 100mp cu casa cu tot, baie , bucatarie, pivnita, centrala, singur in curte, 248000 euro discutabil

Suprafata utila 60 mp Teren 100 mp An 1990 3 camere 3.9 Km
Bucuresti, ieri; 18:24
...
832.000 €

casa superba, utila, in zona linistita, accesibila, mijloace de transport, scoli, magazine, mansarda locuibila. Casa este situata in zona foarte linistita, dar totusi foarte aproape de mijloace de transport,...

Suprafata utila 350 mp Teren 148 mp An 2021 5 camere La cheie 3.9 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
65.000 €

Teren in suprafata de 250 mp de vanzare in zona Lacul Tei - Toboc cu acces la 2 strazi cu casa batraneasca (locuibila) pe teren, toate utilitatile + curent 380V. Deschiderea la strada de 7 m. Zona este...

Suprafata utila 90 mp Teren 250 mp An 1965 5 camere La cheie 4.1 Km
Bucuresti, azi; 18:52
...
329.000 €

sensul giratoriu pana in centura 3 case vile p+1, lot teren casa 365 mp, amprenta 93 mp, dotata cu panourii fotovoltaice, de 12kw cu pompa de caldura de 12kw, canalizare, centrala gaze, incalzire...

Suprafata utila 200 mp Teren 365 mp An 2023 4 camere 4.1 Km
Ilfov, ieri; 07:27
...
1.080.000 €

O proprietate rara in zona Muncii – constructie noua, cu dotari moderne si versatilitate excelenta: perfecta pentru locuinta exclusivista sau investitie (clinica, birouri, inchiriere premium, regim mixt)....

Suprafata utila 300 mp Teren 60 mp An 2025 9 camere La cheie M 8 min. 4.2 Km
Bucuresti, 07 Aprilie '26
...
489.000 €

5 min metrou Iancului Casa renovata total 2020 D+P+Pod locuibil pe teren singur curte de 295 mp (totul in proprietate fara Legea 112). Casa are instalatii noi si Centrala Termica proprie Demisol cu beci...

Suprafata utila 170 mp Teren 295 mp An 2020 5 camere La cheie M 6 min. 4.3 Km
Bucuresti, azi; 16:00
...
360.000 €

vila singur curte, 50 m.p. pe nivel, 160 m.p. teren. s+p+et+pod mansardabil, necesita renovari,

Suprafata utila 150 mp Teren 160 mp An 1940 4 camere 4.4 Km
Bucuresti, ieri; 10:45
...
490.000 €

particular vand casa la 2 minute de metrou Iancului str Ilarie Chendi nr 15 .Anul constructiei 1960 renovata complet 2020.Singur in curte un loc de parcare in interior. Liniste Verdeata foarte aproape...

Suprafata utila 140 mp Teren 295 mp An 1960 5 camere La cheie M 5 min. 4.5 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
345.000 €

REF03B4560 Complex residential cu 6 vile individuale P+Etaj, zona Titan,

Suprafata utila 140 mp Teren 190 mp An 2026 4 camere La cheie 4.6 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
184.900 €

Casa tip duplex sector 3 in complex Laminor Villas, sector 3. Descopera Laminor Villas, unde fiecare detaliu este conceput pentru confortul tau. Case spatioase, design modern si toate facilitatile necesare...

Suprafata utila 102 mp Teren 153 mp An 2024 4 camere La cheie 4.7 Km
Laminor Villas Bucuresti, 01 Septembrie '25
...
350.000 €

Vila spatioasa de vanzare in zona Mosilor - Foisorul de Foc - Compusa din 9 camere, ideala pentru birouri, clinica, after school - 330 mp. Oferim spre vanzare o vila eleganta, complet renovata, situata...

Suprafata utila 330 mp Teren 360 mp An 1940 8 camere La cheie M 12 min. 4.9 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
689.000 €

Cristina Pana • Global Home Romania • Real Estate • Imobiliare • Pipera: 📍 Context urban | Pipera - Voluntari - Ilfov Zona Pipera Central continua sa reprezinte una dintre cele mai echilibrate si cautate...

Suprafata utila 269 mp Teren 430 mp An 2025 6 camere La cheie 5.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
610.000 €

Imobil situat intro zona foarte buna, cu vecini de calitate, refacut integral cu autorizatie : structura de rezistenta, fatadele, inclusiv acoperis, imprejmuirea, curtea+finisare moderna cu materiale...

Suprafata utila 150 mp Teren 200 mp An 1940 4 camere La cheie M 16 min. 5.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
290.000 €

vila Ozana-Th. Pallady, P+1+pod, la cheie. Vila P+1+pod, 4 camere, 3 bai, living cu bucatarie open space, terasa, 2 locuri de parcare in fata casei. Incalzire in pardoseala, aer conditionat. Se vinde...

Suprafata utila 110 mp Teren 100 mp An 2020 4 camere La cheie 5.2 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
300.000 €

Comision 0% - langa parc, scoli si complexe comerciale - confort fonic si termic - cheltuieli minime de intretinere - complet mobilata si utilata - 4 aparate de aer conditionat - acces metrou si mijloace...

Suprafata utila 120 mp Teren 115 mp An 2017 4 camere La cheie 5.2 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
120.000 €

vand casa curte 2 camere, wc cu baie + 1 camera demisol 26 m amenajata ca o camera, apa, canal, disc.,

5.3 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
720.000 €

Va propun o casa situata in zona Dristorului - Rond Baba Novac cu acces rapid la Piata Alba Iulia. Casa are 6 camere (living + 5 dormitoare), a fost construita in 1940, cu structura din beton si caramida...

Suprafata utila 269 mp Teren 538 mp An 1940 6 camere M 10 min. 5.3 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
590.000 €

Cladirea se afla la intersectia Calea Calarasilor cu strada Popa Nan. Este construita in ani 1920, are o arhitectura deosebita, camere inalte, circulatii functionale. Beneficiaza de un corp separat cu...

Suprafata utila 300 mp Teren 200 mp An 1920 9 camere La cheie M 16 min. 5.3 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
117.000 €

Vila p+1 la rosu, construita din ytong parter living, bucatarie si baie, etaj 1 doua camere cu baie proprie si dressing, pe o amprenta de 80 mp, la 5 minute de A2 Soarelui, toate facilitatile, apa, gaze...

Suprafata utila 160 mp Teren 500 mp An 2026 3 camere La rosu 5.3 Km
Ilfov, azi; 09:44
...
280.000 €

Pret evaluare proprietate 310.000 euro. Reducere 30.000 euro pentru contract sau antecontract semnat pana la 1 mai 2026. Pret final 280.000 euro. Vand proprietate situata in Pantelimon - Cernica formata...

Suprafata utila 1.000 mp Teren 1.700 mp An 2018 16 camere La rosu 5.4 Km
Ilfov, 10 Februarie '26
...
680.000 €

Casa se afla pe strada Rasuri la nr. 5. Are 9 camere si 3 grupuri sanitare. Toate actele in regula. Casa este renovata, reabilitata si consolidata si se afla pe strada Rasuri. Incalzire (2 centrale pe...

Suprafata utila 355 mp Teren 212 mp An 1955 9 camere La cheie M 15 min. 5.4 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
195.000 €

adiacent, renovat integral, schimbate instalatii electrice, sanitare, strada linistita, apropiere mijloace de transport, scoli, gradinite, metrou, acceptam credit, variante,

Suprafata utila 85 mp Teren 50 mp An 1950 3 camere La cheie 5.4 Km
Bucuresti, 19 Aprilie '26
...
319.000 €

In apropiere de Pache Protopopescu, pe strada Avram Iancu, descoperim o vila interbelica ce pastreaza farmecul autentic al Bucurestiului de odinioara. Cu 225 mp utili, imobilul este compartimentat D+P+Mansarda+Pod...

Suprafata utila 225 mp Teren 155 mp An 1893 7 camere M 18 min. 5.5 Km
Bucuresti, 13 Mai '26
...
229.000 €

Case tip duplex de vanzare; Curte 150-200 mp; Compartimentare caramida porotherm de 25 cm; Centrala termica Imergas 24kw, optional pompa de caldura; La pret se adauga tva. Incalzire in pardoseala; Finisajele...

Suprafata utila 132 mp Teren 100 mp An 2026 4 camere In constructie 5.5 Km
Bucuresti, ieri; 10:45
...
425.000 €

Vila Duplex P+2 - Finalizata 2025 - 4 camere / 4 bai - Pallady / Ozana / 1 Decembrie 1918 - Drumul Gura Fagetului nr. 18. Proprietar persoana fizica ofera spre vanzare un duplex modern, finalizat in...

Suprafata utila 144 mp Teren 156 mp An 2025 4 camere La cheie 5.5 Km
Bucuresti, azi; 14:32
...
667.000 €

Cladire numai pentru birouri. Spatiu birou, dispus pe demisol, et. 1, etaj 2, terasa din S+P+1+2+T, format din 7 camere, din care, 2 camere open space, subsol - 45 mp, open space, se poate inchiria, 2...

Suprafata utila 353 mp Teren 103 mp An 2004 7 camere La cheie 5.6 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
295.000 €

🏡 Ansamblu rezidential – Duplexuri moderne | Sector 6, Bucuresti. Descopera un ansamblu rezidential exclusivist format din 10 locuinte cuplate (tip duplex), situat in Sector 6, intr-o zona linistita,...

Suprafata utila 177 mp Teren 223 mp An 2024 4 camere La cheie 5.6 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
420.000 €

Vand urgent casa singur curte zona Piata Alba Iulia -Decebal

Suprafata utila 80 mp Teren 150 mp An 1931 3 camere 5.6 Km
Bucuresti, azi; 18:56
...
165.000 €

Apulum94 va ofera oportunitatea de a achizitiona un imobil situat in zona centrala a capitalei, la nici 400ml de Piata Alba Iulia, pe strada Popa Nan. Casa este construita in anul 1937, nu are risc seismic...

Suprafata utila 97 mp Teren 50 mp An 1937 3 camere M 18 min. 5.7 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
72.000 €

Casa demolabila cu iesire la bulevard ideal pentru comert, birouri, locuinta, atelier, locuinta etc cu la bulevard etc Situata in sectorul 3 bulevard bulevardul Nicolae Grigorescu Bucuresti. Puteti sa...

Suprafata utila 47 mp Teren 112 mp An 1956 3 camere Demolabila 5.7 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
425.000 €

str. Toamnei, casa vila individuala 6 cam, s+p+e partial, teren 400 mp, amprenta casei 130 mp, cf, toate faciliatile in casa, curte 265 mp, disponibila imediat, pret 425000 euro, nediscutabili, rugam...

Suprafata utila 190 mp Teren 400 mp An 1929 6 camere Proiect M 17 min. 5.7 Km
Bucuresti, ieri; 07:30
...
450.000 €

Vand Floreasca, casa/vila 4 camere + hol, dependinte (baie, bucatarie, camara, 2 grupuri sanitare, pivnita, spalatorie, garaj) incalzire centrala proprie gaze, singur curte. Posibilitate de mansardare.

Suprafata utila 113 mp Teren 204 mp An 1937 4 camere La cheie M 11 min. 5.7 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...

🔥 Oferta de nerefuzat – Nicolae Grigorescu 🔥 Teren 1330 mp, la 3 minute de metrou, zona excelenta! Pret: 320 €/mp. Ideal pentru dezvoltatori – se pot construi pana la 6 case (P+1 + mansarda) sau perfect...

Suprafata utila 1.000 mp Teren 1.330 mp An 1991 7 camere Demolabila M 3 min. 5.7 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
365.000 €

Va oferim spre vanzare case individuale cuprinse intr-un compex de 6 case in zona 1 Decembrie 1918-Titan, P+1, in suprafata de 195mp, 4 camere+3 bai+terasa+bucatarie+spatii depozitare. Toate baile...

Suprafata utila 197 mp An 2026 4 camere La cheie M 8 min. 5.8 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
1.480.000 €

Cernica casa de vanzare construita in 2008 pe P+1 cu teren de 6500mp cu vegetatie diversificata si matura, piscina 110mp, foisor cu zona de barbeque, suprafata utila a casei este de 460mp, la parter avem...

Suprafata utila 450 mp Teren 6.500 mp An 2008 7 camere La cheie 5.8 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
345.000 €

Va oferim spre vanzare case individuale cuprinse intr-un compex de 6 case in zona 1 Decembrie 1918-Titan, P+1, in suprafata de 190mp, 4 camere+3 bai+terasa+bucatarie+spatii depozitare. Toate baile au...

Suprafata utila 196 mp Teren 117 mp An 2026 4 camere La cheie M 10 min. 5.8 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
750.000 €

Descoperiti aceasta proprietate unica, o vila eleganta si spatioasa, situata pe o strada emblematica din Bucuresti. Aceasta vila de 329 de metri patrati, amplasata pe strada Vasile Lascar, este o oportunitate...

Suprafata utila 329 mp Teren 150 mp An 1920 9 camere La cheie M 15 min. 5.9 Km
Bucuresti, azi; 09:19
...
239.500 €

Titan Pallady, in ansamblu de case insiruite, vila p+1, supraf 118 mp+ curte 30 mp, living, bucatarie, 3 dormitoare etaj, 2 bai , cam terhnica, 2 loc parcare incluse 198000 E+TVA, finalizare octombrie...