Apartamente 2 camere de vanzare

Subrubrica: 2 camere
...
99.000 €

Mobilat si utilat, bloc reabilitat, curat, gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica. Scoala 195 (Hamburg) in spatele blocului, 2 minute IOR.

Suprafata 48 mp An 1968 Semidecomandat Etaj 7 din 10 M 3 min. 2.3 Km
Bucuresti, azi; 11:18
...
115.000 €

REF03B4548 Vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, pozitionat intr-o zona excelenta, zona Titan - Bulevardul 1 Decembrie 1918. Apartamentul este ideal pentru locuit,

Suprafata 49 mp An 1965 Semidecomandat Etaj 3 din 4 M 8 min. 2.3 Km
Bucuresti, azi; 11:27
...
115.000 €

REF03B4548 Vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, pozitionat intr-o zona excelenta, zona Titan - Bulevardul 1 Decembrie 1918. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat

Bucuresti, 08 Mai '26
...
117.000 €

REF03B4607 Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat situat intr-o zona excelenta, din Sectorul 3, zona Titan. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat

Suprafata 47 mp An 1969 Semidecomandat Etaj 1 din 10 M 13 min. 2.3 Km
Bucuresti, azi; 09:30
...
150.000 €

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera un apartament format din 2 camere, langa metrou Dristor, renovat toamna 2025, fara sa fi fost la chirie Apartamentul este langa McDonald's. Acesta are finisaje...

Suprafata 51 mp An 1983 Decomandat Etaj 9 din parter M 5 min. 2.3 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
110.000 €

apartament 2 camere, decomandat, imobil 1970, 56 mp, vedere fata, bloc reabilitat termic, gradinita in spatele blocului, scoala si liceu in proximitate. Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet....

Suprafata 56 mp An 1970 Decomandat Etaj 5 din 10 M 7 min. 2.3 Km
Bucuresti, azi; 11:39
...
108.900 €

Descopera noul tau acasa, foarte aproape de Sectorul 3: un proiect rezidential modern, cu vedere panoramica la lac, ce ofera echilibrul perfect intre liniste si accesibilitate. Situat strategic cu iesire...

Suprafata 60 mp An 2026 Etaj 1 din 8 2.4 Km
Bucuresti, 06 Aprilie '26
...
124.500 €

Agentia Imobiliara Apulum 94 va propune spre vanzare Apartament 2 camere | 50 mp | renovare integrală 2026 | Câmpia Libertății lângă IOR Un spațiu gândit pentru confort modern, într-o zonă consacrată...

Suprafata 50 mp An 1974 Decomandat Etaj 4 din 8 M 6 min. 2.4 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
112.900 €

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Nicolae Grigorescu, la doar cateva minute de statia de metrou Nicolae Grigorescu si in imediata apropiere de Parcul IOR. Apartamentul...

Suprafata 50 mp An 1970 Decomandat Etaj 2 din 10 M 8 min. 2.4 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
109.000 €

retras de la bulevard, 2 minute metrou, decomandat, curat, bloc reabilitat, gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica,

Suprafata 48 mp An 1969 Decomandat Etaj 4 din 10 M 2 min. 2.4 Km
Bucuresti, ieri; 16:06
...
125.000 €

Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in Titan, reper Metrou, confort 1 semidecomandat, avand suprafata de 52 mp, cu 1 baie si 1 balcon Locuinta este situata la etajul 3, intr-un imobil...

Suprafata 49 mp An 1969 Semidecomandat Etaj 3 din 10 M 2 min. 2.4 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
128.000 €

VB1326346 Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in Titan, reper Metrou, confort 1 semidecomandat, avand suprafata de 52 mp, cu 1 baie si 1 balcon Locuinta este situata la etajul 3, intr-un...

Bucuresti, 17 Mai '26
...
85.000 €

Supeco, benzinarie Mol, aproape Piata Salajan, cf. 1, parter cu balcon, inchis, 52 mp, bl. reabilitat termic, bl. civilizat, zona verde, metrou 8-9 minute, liber, cadastru, intabulare, disc.,

Suprafata 52 mp Etaj parter din 10 2.5 Km
Bucuresti, 15 Aprilie '26
...
125.000 €

ocazie, situat la doar 1 minut de metrou, piata,parc, magazine,etc,merita vazut, liber si disponibil, curat,recent zugravit, dotat cu usa metalica, termopan,ac, gresie si faianta, parchet,ap clasic,in...

Suprafata 53 mp An 1976 Decomandat Etaj 9 din 10 M 1 min. 2.6 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
73.500 €

Cora, 2 camere confort 1, decomandat, circular, etaj 7/10, liber, spatios, imbunatatiri clasice, bloc reabilitat stradal, constructie 1974, scara foarte curata, vecini civilizati.

Suprafata 54 mp An 1974 Decomandat Etaj 7 din 10 2.6 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
72.500 €

2 camere, confort 1, decomandat, circular, etaj 7/10, imbunatatiri clasice, liber, bloc stradal reabilitat, scara deosebit de curata, cu vecini civilizati, constructie 1975

Suprafata 54 mp An 1975 Decomandat Etaj 7 din 10 2.6 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
87.900 €

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, circular, cu suprafata totala de 54 mp, disponibil la etajul 7, intr-un imobil cu regim de inaltime de P+10E, pozitionat pe Soseaua Vergului, vis-a-vis...

Suprafata 54 mp An 1978 Circular Etaj 7 din 10 M 14 min. 2.7 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
107.500 €

Cauti un apartament nou, luminos si bine pozitionat, aproape de metrou, Parcul IOR si ParkLake? Atunci s-ar putea ca ultimul apartament disponibil de tip 2 din ansamblul 9 Vista Grigorescu sa fie exact...

Suprafata 47 mp An 2026 Decomandat Etaj 6 din 8 M 6 min. 2.7 Km
Bucuresti, 13 Mai '26
...
79.990 €

Baicului, 5/10, bloc civilizat, geam la baie, anvelopat, su- 58 mp, acceptam credit, cel mai bun pret, ocazie, ideal investitie, la 12 minute metrou,

Suprafata 57 mp An 1988 Semidecomandat Etaj 5 din 10 2.7 Km
Bucuresti, azi; 09:23
...
97.500 €

Proprietar, vand apartament cu 2 camere situat intr-una dintre cele mai bune locatii din sectorul 3, pe Bulevardul Camil Ressu la intersectie cu strada Lotrioara. Tranzactia este directa, fara comision....

Suprafata 55 mp An 1969 Circular Etaj 6 din 10 M 4 min. 2.8 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
90.000 €

stradal Camil Ressu, cf1, p/10, balcon inchis, 52mp, bl. reabilitat termic, zona verde, aproape parc ior si park like, metrou dristor 7-8 minute, cadastru intabulare, zona civilizata, aproape piata pret...

Suprafata 52 mp Etaj parter din 10 2.8 Km
Bucuresti, 11 Aprilie '26
...
105.000 €

VB3026334 Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in Basarabia, reper Costin Georgian, confort 1 semidecomandat, avand suprafata de 50 mp, cu o baie si un balcon inchis cu geam termopan,...

Suprafata 50 mp An 1976 Semidecomandat Etaj 5 din 9 M 4 min. 2.8 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
73.500 €

sos Pantelimon stradal apartament 2 camere confort 1 circular, etaj 7/10, suprafata 52 mp, decent intretinut, vedere spate bloc constructie 1974 reabilitat termic, foarte civilizat scara si lift refacute...

Suprafata 52 mp An 1974 Circular 2.9 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
134.000 €

Apartament deosebit, rar disponibil – 2 camere decomandat, Titan – Parc IOR. Va prezentam un apartament deosebit, rar disponibil in zona, cu 2 camere decomandat, situat intr-un bloc construit in 1987,...

Suprafata 52 mp An 1987 Decomandat Etaj 2 din 10 M 10 min. 2.9 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
65.000 €

Parc Morarilor, Kaufland, cf.2, etaj 1, balcon inchis, 40 mp, complet renovat, g+f+p+t+um, bl. reabilitat termic, scara curata, aproape scoala, gradinita, cadastru intabulare, merita vazut, disc.

Suprafata 40 mp Etaj 1 din 10 2.9 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
73.000 €

VB2726347 Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in Pantelimon, reper Spital, confort 2 decomandat, avand suprafata de 38 mp, cu o baie si un balcon. Locuinta este situata la etajul 10,...

Suprafata 35 mp An 1974 Decomandat Etaj 10 din 10 M 14 min. 2.9 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
112.000 €

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Nicolae Grigorescu, la doar 5 minute de Piata Matei Ambrozie si Parcul IOR. 📐 Decomandat ✨ Renovat complet 🔧 Instalatii electrice si sanitare...

Suprafata 50 mp An 1970 Decomandat Etaj parter din 10 M 7 min. 2.9 Km
Bucuresti, azi; 10:15
...
127.000 €

Agentia Imobiliara Apulum 94 vă propune spre vânzare un apartament primitor, situat pe Șoseaua Pantelimon , într-un bloc amplasat excelent, chiar vis-a-vis de Mega Mall – una dintre cele mai apreciate...

Suprafata 53 mp An 1975 Decomandat Etaj 8 din 10 M 18 min. 2.9 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
68.500 €

🏠 localizare de top & disponibilitate imediata – cheile la notar! Cauti o locuinta intr-o zona verde, conectata excelent la oras? In Titan, pe Aleea Budacu, ai ocazia sa achizitionezi un apartament situat...

Suprafata 47 mp An 1964 Semidecomandat Etaj 4 din 4 M 8 min. 3 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
94.900 €

VB3025905 Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in BASARABIA, reper Diham, confort 1 decomandat, avand suprafata de 50 mp, cu o baie si un balcon inchis cu geam termopan, pe suprafata...

Suprafata 50 mp An 1972 Decomandat Etaj 7 din 9 M 7 min. 3 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
86.000 €

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Basarabia in apropiere de Zona Diham si bulevardul Chisinau, Parcul national si Arena nationala la 5 min. distanta, metroul Costin Georgian...

Suprafata 52 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 8 din 9 M 8 min. 3 Km
Bucuresti, azi; 11:59
...
95.000 €

REF03B4630 Vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, pozitionat intr-o zona excelenta, zona Basarabia. Apartamentul este ideal pentru locuit,

Suprafata 47 mp An 1972 Decomandat Etaj 7 din 9 M 8 min. 3 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
112.000 €

Va prezentam un apartament de 2 camere situat la intersectia Camil Ressu cu Fizicienilor, la numai 5 minute metrou Grigorescu, intr-un bloc reabilitat. Apartamentul este renovat complet in 2026, are...

Suprafata 53 mp An 1970 Decomandat Etaj parter din 10 M 8 min. 3 Km
Bucuresti, ieri; 18:33
...
90.750 €

2 CAMERE ZONA VERDE LACUL PANTELIMON PROIECT FINALIZAT - PREDARE LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR - COMISION 0 La pretul afisat se adauga TVA PANTELIMON LAKE Str. Saturn Nr. 30  Complexul Rezidential Pantelimon...

Suprafata 66 mp An 2021 Semidecomandat Etaj parter din 3 3 Km
Ilfov, 17 Mai '26
...
112.000 €

Suprafata 50 mp An 1970 Decomandat Etaj parter din 10 M 12 min. 3 Km
Bucuresti, ieri; 11:21
...
104.000 €

va prezentam spre vanzare pe sos Pantelimon, un apartament de 2 camere semidecomandat, in suprafata de 63 mp, situat la et 6, in bloc reabilitat, constructie 1978, renovat integral 2024, mobilat, totul...

Suprafata 56 mp An 1978 Semidecomandat Etaj 6 din 10 3 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
115.000 €

Agentia Imobiliara Apulum 94, va prezinta spre vanzare un apartament 2 camere Dristor, decomandat, etaj 10/10, mobilat, utilat complet, bloc anvelopat termic, vedere stradală,. Apartamentul este situat...

Suprafata 52 mp An 1978 Decomandat Etaj 10 din 10 M 12 min. 3.1 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
110.000 €

adiacent ctie 1985, metrou costin giorgian 5 minute, decomandat, 5/8, balcon inchis, bl. reabilitat termic, complet renovat, g+f+p+t+um, isn, ien, scara curata, cadastru intabulare disc.

Suprafata 53 mp An 1985 Decomandat Etaj 5 din 8 3.1 Km
Bucuresti, 11 Aprilie '26
...
112.000 €

Suprafata 53 mp An 1970 Decomandat Etaj parter din 10 M 11 min. 3.1 Km
Bucuresti, ieri; 12:39
...
109.000 €

REF03B4601 Vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, pozitionat intr-o zona excelenta din Sectorul 3, zona Fizicienilor. Apartamentul este ideal atat pentru locuit.

Suprafata 48 mp An 1969 Decomandat Etaj 6 din 10 M 10 min. 3.1 Km
Bucuresti, azi; 10:24
...
86.000 €

2 camere cf. 1 sporit, dec. 58 mp, liber, cadastru, bloc reabilitat, contor gaze, etaj 10, c-tie 1982, merita vazut, 86000 eur usor disc.,

Suprafata 58 mp An 1982 Decomandat Etaj 10 din 10 M 12 min. 3.1 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
112.000 €

Suprafata 51 mp An 1970 Decomandat Etaj parter din 10 M 10 min. 3.1 Km
Bucuresti, azi; 11:06
...
83.000 €

Proprietar, vand 2 camere decomandat, etaj 3 din 10, nu este pe colt. Reabilitat, recent renovat, instalatii sanitare si electrice noi. Blocul se afla pe Strada Zambila Ionita nr. 1 Apartamentul se poate...

Suprafata 36 mp An 1974 Decomandat Etaj 3 din 10 3.1 Km
Bucuresti, 16 Mai '26
...
76.500 €

cf. 1, semidec., 9/10, fara imbunatatiri, bloc izolat termic, vecinatati: National Arena, Chisinau, Potcoava, Costin Georgian,