Apartamente 3 camere de vanzare

Subrubrica: 3 camere
...
103.455 €

Apartament 3 camere Pantelimon Direct Dezvoltator - Comision 0 La pretul afisat se adauga TVA Complexul rezidential Periurban amplasat in orasul Pantelimon, reprezinta o oportunitate deosebita, intr-o...

Suprafata 61 mp An 2024 Decomandat Etaj 1 din 4 6.8 Km
Ilfov, ieri; 20:13
...
114.000 €

Berceni - Popesti Leordeni - Metrou Dimitrie Leonida, strada Sfanta Agnes, apartament 3 camere decomandat, constructie 2013, direct proprietar, parter/3, mobilat si utilat complet, contorizat separat,...

Suprafata 57 mp An 2013 Decomandat Etaj parter din 3 6.8 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
140.000 €

et. 6/8, cf. 1, semidecomandat, curat cu imbunatatiri, 2 grupuri sanitare, bucatarie generoasa, contor de gaze (posibilitate centrala), balcon+multiple spatii de depozitare, bloc 1982, toate actele sunt...

Suprafata 68 mp An 1982 Semidecomandat Etaj 6 din 8 M 13 min. 6.9 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
135.000 €

Apartament confort 1 sporit, Str Titel Petrescu, etaj 3/8, decomandat, prevazut cu 2 grupuri sanitare, 1 balcon, orientare EST, curat, fara amenajari recente, bloc civilizat, constructie 1983, acces facil...

Suprafata 70 mp An 1983 Decomandat Etaj 3 din 8 M 9 min. 6.9 Km
Bucuresti, 28 Aprilie '26
...
108.000 €

Apartament confort 1 decomandat, Str. Latea Gheorghe, fara imbunatatiri, necesita reconditionare integrala, etaj 8/8, bloc 1984 izolat/reabilitat, prevazut cu 2 grupuri sanitare, 1 balcon, posibilitate...

Suprafata 67 mp An 1984 Decomandat Etaj 8 din 8 M 14 min. 6.9 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
111.956 €

Apartamentul propus spre vanzare este cu 3 camere, decomandat, are 2 balcoane, 2 bai cu o suprafata totala utila de 86,25 mp. Se accepta plata prin credit cu avans minim 15% la pretul de 120.568 + TVA....

Suprafata 86 mp An 2026 Decomandat Etaj 2 din 3 M 15 min. 6.9 Km
Bucuresti, 27 Martie '26
...
135.000 €

B-dul 1 Mai, et 3/10, c-tie 1983,confort 1 decomandat, renovat 2008, balcon 2 gr sanitare, bloc curat si civilizat, acces usor, zona buna, agentie comision 2%.

An 1983 Decomandat Etaj 3 din 8 6.9 Km
Bucuresti, 29 Aprilie '26
...
223.400 €

Apartament nou premium cu 3 camere cu suprafata utila totala de 82,4 mp si suprafata construita de 100 mp, plus terasa proprie de 51,3 mp, aflat in zona Pipera, la parterul unui imobil finalizat in 2026,...

Suprafata 82 mp An 2026 Decomandat Etaj parter din 4 6.9 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
145.000 €

et 3/10, bloc tip z, circular, recent renovat, spatios si bine compartimentat, balcon si spatii de depozitare, zona linistita, acces facil la STB inclusiv la metrou, statia Tudor Vladimirescu, toate actele...

Suprafata 63 mp An 1972 Circular Etaj 3 din 10 M 5 min. 6.9 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
165.000 €

REF05B4719 Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un imobil construit in anul 2010, disponibil la etajul 1 din 3, cu o suprafata...

Suprafata 72 mp An 2010 Decomandat Etaj 1 din 3 6.9 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
165.000 €

Suprafata 72 mp An 2010 Decomandat Etaj 1 din 3 6.9 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
105.000 €

cf. 1/decomandat, 9/10, bloc construit in 1979, spatii depozitare, geam la baie, teava de gaz in bloc, astfel incat sa se poata monta centrala termica daca acest lucru se doreste, toate actele pregatite...

Suprafata 62 mp An 1979 Decomandat Etaj 9 din 10 M 3 min. 6.9 Km
Bucuresti, 30 Martie '26
...
162.000 €

REF03B4707 Vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, pozitionat intr-o zona excelenta, centrala, zona Drumul Taberei. Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat

Suprafata 66 mp An 1980 Semidecomandat Etaj 4 din 10 7 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
115.000 €

et. 6/10, decomandat, bloc 1977, termopan, usa metalica, gresie, faianta, parchet, mobiliet vintage, acces facil la Metrou Tudor Vladimirescu, Kaufland, Auchan, Piata si Parcul Moghioros la 4 min., toate...

Suprafata 64 mp An 1977 Decomandat Etaj 6 din 10 M 5 min. 7 Km
Bucuresti, 03 Mai '26
...
145.000 €

suprafata 65 mp, an 1974, semidecomandat, etaj 3/10, optiuni interior: aer conditionat, apometre, inst. electrice noi inst. sanitare noi, renovat recent, repartitoare caldura, termopan, usa metalica,...

Suprafata 64 mp An 1974 Semidecomandat Etaj 3 din 10 M 6 min. 7 Km
Bucuresti, ieri; 19:36
...
105.149 €

Apartament 3 camere Pantelimon Direct Dezvoltator Comision 0 La pretul afisat se adauga TVA Complexul rezidential Periurban Pantelimon reprezinta o oportunitate deosebita, intr-o oaza de natura linistita,...

Suprafata 63 mp An 2024 Semidecomandat Etaj 1 din 4 7 Km
Ilfov, 09 Mai '26
...
147.000 €

suprafata 65 mp, an 1976, semidecomandat, etaj 2/10, optiuni interior: aer conditionat, apometre, inst. electrice noi inst. sanitare noi, renovat recent, repartitoare caldura, termopan, usa metalica....

Suprafata 65 mp An 1976 Semidecomandat Etaj 2 din 10 M 9 min. 7 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
162.000 €

Lasermed 3 camere etaj 4 din 10 stradal, semidecomandat, termopan, bloc reavilitat termic, balcon mare inchis, 2 grupuri sanitare, usi schimbate, geam la baie, gresie, faianta, parchet, se vinde mobilat...

Suprafata 72 mp An 1980 Semidecomandat Etaj 4 din 10 M 7 min. 7 Km
Bucuresti, ieri; 14:35
...
199.900 €

Ansamblul rezidential Antracit Coanda poarta semnatura unuia dintre cei mai de incredere dezvoltatori imobiliari Antracit Residence, cunoscut pentru istoricul proiectelor imobiliare realizate. si este...

Suprafata 90 mp An 2026 Decomandat 7.1 Km
Antracit Coanda Bucuresti, 08 Mai '26
...
159.900 €

Apartament 2 camere + birou situat in ansamblul Antracit Coanda. Lucreaza de acasa intr-un spatiu perfect gustului tau. Am conceput un apartament cu o structura unica, ce acopera nevoia tot mai acuta...

Suprafata 65 mp An 2026 Etaj 2 din 4 7.1 Km
Antracit Coanda Bucuresti, 08 Mai '26
...
142.500 €

et 4/10, cf 1, circular, proaspat renovat cu materiale de calitate, instalatii sanitare si electrice noi, electrocasnice noi si in garantie, bucatarie mobilata, balcon generos+ spatii de depozitare, zona...

Suprafata 62 mp An 1976 Circular Etaj 4 din 10 M 9 min. 7.1 Km
Bucuresti, 30 Aprilie '26
...

Apartament A3 - Suprafata construita 93,82 mp; Suprafata utila - 74,46 mp 303 by Radacini, un nou concept arhitectural care cuprinde o serie de solutii functionale pentru a evita aglomerarea de persoane...

Suprafata 75 mp An 2023 7.1 Km
Ansamblul 303 by Radacini Bucuresti, 03 Septembrie '25
...
167.000 €

Va ofer spre vanzare un apartment cu 3 camere in Militari zona Lujerului Virtutii. Blocul este mixt si este construit in 1989 cu o structura de rezistenta din pereti structurali si cadre din beton armat....

Suprafata 78 mp An 1989 Decomandat Etaj 7 din 8 M 5 min. 7.1 Km
Bucuresti, ieri; 12:56
...
148.000 €

super oferta 3 camere, semidecomadat, etaj 4/10, gresie, faianta, termopan, instalatii sanitare electrice noi, bucatarie mobilata/ utilata, liber, acte la zi, accept credit

Suprafata 62 mp An 1976 Semidecomandat Etaj 4 din 10 M 10 min. 7.2 Km
Bucuresti, 05 Aprilie '26
...
140.000 €

confort 1, semidecomandat, 5/9, bloc reabilitat, constructie 1974, gresie, faianta, termopan, usa metalica, intabulare, cadastru, accept credit.

Suprafata 65 mp An 1974 Semidecomandat Etaj 2 din 4 M 12 min. 7.2 Km
Bucuresti, 12 Februarie '26
...
146.000 €

suprafata 65 mp, an 1976, semidecomandat, etaj 6 din 10. Optiuni interior: aer conditionat, apometre, balcon, debara, inst. electrice noi, inst. sanitare noi, renovat recent, repartitoare caldura, termopan,...

Suprafata 63 mp An 1976 Semidecomandat Etaj 3 din 10 M 13 min. 7.2 Km
Bucuresti, 05 Aprilie '26
...
56.925 €

bloc nou, finisaje la alegere incluse in pret, CT, baie utilata, fara taxa de mentenanta, racordat la utilitati. Parcare, RATB, parc, restaurante.

7.2 Km
Bucuresti, ieri; 13:57
...
142.000 €

suprafata 65 mp, an 1973, semidecomandat, etaj 4/10, optiuni interior: aer conditionat, apometre, inst. electrice noi inst. sanitare noi, renovat recent, repartitoare caldura, termopan, usa metalica,...

Suprafata 65 mp An 1973 Circular Etaj 4 din 10 7.2 Km
Bucuresti, 06 Aprilie '26
...
139.000 €

apartament 3 camere, semistradal, suprafata 63 mp, an 1975 semidecomandat, etaj 1 din 10, confort 1, optiuni interior: apartamentul a fost renovat in totalitate, termopan, gresie, faianta, parchet, instalatii...

Suprafata 65 mp An 1975 Decomandat Etaj 1 din 10 7.2 Km
Bucuresti, 19 Ianuarie '26
...
117.000 €

Apartament semidecomandat trei camere etaj 5 din 8, vizavi de Stadionul Steaua, zona superba, metrou, necesita renovare totala, acte in regula, acceptam orice forma de creditare, suprafata mare pentru...

Suprafata 75 mp An 1988 Etaj 5 din 8 7.2 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
180.000 €

apartament de 3 camere in complexul rezidential Como Park. Amplasat intr-o zona centrala, cu acces rapid la principalele puncte de interes, complexul ofera un total de 348 de apartamente si 520 de locuri...

Suprafata 76 mp An 2024 Decomandat Etaj 5 din 12 7.2 Km
Como Park Bucuresti, 26 August '25
...
159.000 €

Apartament spatios, 3 bai, 3 dormitoare, living 40 mp, semimobilat.

Suprafata 100 mp An 2007 Decomandat Etaj 3 din 3 7.2 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
160.000 €

Va oferim spre achizitie 1 apartament compus din 3 camere decomandate, situat in imobil nou pe Bulevardul Metalurgiei. Imobilul a fost finalizat in anul 2014 si este conectat la toate utilitatile orasului....

Suprafata 72 mp An 2014 Decomandat Etaj 5 din 5 7.2 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
120.000 €

Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu centrala termica, loc de parcare inclus in pret, 2 dormitoare, bucatarie open space, situat in loc linistit cu zona de case cu regim mic de inaltime,...

Suprafata 63 mp An 2017 Decomandat Etaj 1 din 3 7.2 Km
Ilfov, 07 Mai '26
...
169.500 €

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat intrare Popesti-Leordeni (Sos. Oltenitei nr. 15) inante de Lidl. Apartament situat la etajul 2/4, intr-un bloc din 2011, foarte bine intretinut, cu lift...

Suprafata 72 mp Decomandat Etaj 2 din 4 7.2 Km
Ilfov, ieri; 09:39
...
135.000 €

exclusivitate Public Imob, 3 camere semidecomandat, finisat in totalitate 2025, gresie, faianta, termopan, parchet, usa metalica, usi schimbate interior, apometre, repartitoare, liber, accept credit,

Suprafata 73 mp An 1975 Semidecomandat Etaj 7 din 10 7.2 Km
Bucuresti, 19 Ianuarie '26
...
140.900 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro +...

Suprafata 76 mp Decomandat Etaj 4 din 4 M 16 min. 7.3 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
204.000 €

Apartament 3 camere, confort lux situat in Ansamblul T26 Residence/ Pipera. Este compus din living cu zona de dining si iesire pe terasa, bucatarie, dormitor matrimonial cu baie proprie si zona de dressing,...

Suprafata 91 mp An 2024 Decomandat Etaj 2 din 3 7.4 Km
T26 Residence Ilfov, 02 Septembrie '25
...
320.000 €

Apartament 3 camere confort lux in Heberger Pipera Eins, ansamblu rezidential tip boutique situat intr-unul dintre cele mai prestigioase cartiere din Bucuresti,oferind o combinatie rafinata intre stilul...

Suprafata 151 mp An 2023 Decomandat 7.4 Km
Heberger Pipera Eins Ilfov, 08 Septembrie '25
...
261.999 €

VG Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Aviatiei–Pipera, in complexul rezidential premium Cortina North, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Detalii...

Suprafata 66 mp An 2023 Semidecomandat Etaj 1 din 10 7.4 Km
Ilfov, 30 Ianuarie '26
...
207.200 €

3 camere confort Lux in Ansamblul One North Lofts, ideal pentru stilul tau de viata activ. Ai acces facil la cladiri de birouri, unitati rezidentiale, restaurante, spatii comerciale si multe altele. Poti...

Suprafata 98 mp An 2023 Semidecomandat Etaj 1 din 6 7.4 Km