APARTAMENT 3 CAMERE CU 2 TERASE SPATIOASE PROIECT FINALIZAT - PREDARE LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR - COMISION 0 La pretul afisat se adauga TVA Natura, acasa la tine! Ansamblul rezidential Belize Residence...
APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDAT 79 MP PROIECT FINALIZAT - PREDARE LA CHEIE DIRECT DEZVOLTATOR - COMISION 0 La pretul afisat se adauga TVA Natura, acasa la tine! Ansamblul rezidential Belize Residence...
Disponibil spre achizitie apartament de 3 camere situat intr-un bloc nou cu regim mic de inaltime, P+3, in zona de case, la doar 300 de metri de statiiile STB 122,222, 422,423. De asemenea, in apropiere...
Apartament cu 3 camere decomandate si 102 mp utili, intr-un complex rezidential linistit din Greenfield Baneasa. Potrivit pentru cei care cauta spatiu, finisaje de calitate si acces rapid la verde. Cele...
Apartament 3 camere decomandat – Prelungirea Ghencea, Drumul Taberei Bucurestii Vechi si Noi, va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, spatios si modern, situat in zona Prelungirea...
Apartament nou 2025, finisaje la cheie, loc de parcare, canalizare, toate utilitatile, zona nou dezvoltata langa Auchan Militari. La plata cash discount 50 euro/mp. Apartament 3 camere, suprafata utila...
Va prezentam un apartament de 3 camere situat in Greenfield Residence – zona Salcamilor, una dintre cele mai apreciate si bine pozitionate zone ale ansamblului, la mai putin de 50 metri de Padurea Baneasa....
Apartament 3 camere, decomandat – etaj 2/4 – bloc 2007 cu lift – loc parcare. Bucurestii Noi si Vechi va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 4, intr-un...
Apartament nou 2025, finisaje la cheie ,loc de parcare, canalizare, toate utilitatile, zona nou dezvoltata langa Auchan Militari. La plata cash discount 50 euro/mp. Apartament 3 camere, suprafata utila...
Apartament 3 Camere TIP 3B in Complex Doi Cocosi Residence „Doi Cocosi Residence” este complexul rezidential care imbina confortul si eleganta, ridicandu-se pe locul fostului restaurant „Doi Cocosi”,...
Apartament 3 Camere TIP 3B1 in Complex Doi Cocosi Residence „Doi Cocosi Residence” este complexul rezidential care imbina confortul si eleganta, ridicandu-se pe locul fostului restaurant „Doi Cocosi”,...
Apartament 3 camere tip 3C in Complex Doi Cocosi Residence „Doi Cocosi Residence” este complexul rezidential care imbina confortul si eleganta, ridicandu-se pe locul fostului restaurant „Doi Cocosi”,...
Apartament 3 camere tip 3A in complex Doi Cocosi Residence „Doi Cocosi Residence” este complexul rezidential care imbina confortul si eleganta, ridicandu-se pe locul fostului restaurant „Doi Cocosi”,...
Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Cosmopolis, in Faza 1, intr-un imobil cu regim mic de inaltime (P+1), pozitionat in proximitatea Lidl. Locuinta are o suprafata utila de 60 mp si...
vanzare apartament 3 camere, decomandat, finalizare, mutare imediata, oferta limitata Suprafata generoasa alocata acestui ansamblu completeaza un cadru natural ce desavarseste aspectul si confortul oferit....
Avangarde Rezidential, Prelungirea Ghencea et. 1/3, confort 1, are bucatarie deschisa open space, se vinde complet mobilat si utilat cu electrocasnice inclusiv masina de spalat vase, hota, exact ca in...
Homnest Imobiliare va ofera spre vanzare ,un apartament de 3 camere ce se afla la etajul 5 din 8 al unui bloc D+P+8 in suprafata totalacu 63.42 mp. Blocul este anvelopat termic si este situat in Militari...
Eurocasa iti prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, in cartierul Militari Residence. Comision 0% Constructie cadre de beton, caramida Porotherm, izolatie termica de 10cm, finisaje la alegere....
Descopera un apartament cu 3 camere in Cosmopolis, perfect pentru cei care isi doresc confort, liniste si o locuinta moderna intr-un cartier cu adevarat complet. Situat in Faza 1 a ansamblului — zona...
Apartament 3 camere de vanzare – Militari Residence, Complex Elitte Residence. Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Militari Residence, in cadrul complexului Elitte Residence...
Va prezentam un Apartament 3 camere | 99 mp utili | Felicity Residence Baneasa, sector 1Str. Drumul Opalului, sector 1 Apartamentul este situat la Etaj 4/5, bloc 2012 cu lift, doar 3 apartamente/etaj....
Apartament 3 camere, confort lux, suprafata utila de 90 mp, la care se adauga doua terase exterioare, una de 17 mp si cealalta de 13 mp, cu vedere la lac si curtea privata. Este compus dintr-o zona de...
Va oferim spre vanzare un apartament compus din 3 camere decomandate, situat la etajul 1 in ansamblul rezidential Regal Home. Ansamblul este pozitionat in orasul Magurele, langa padure si este racordat...
Descopera un apartament de 3 camere echilibrat, luminos si foarte bine compartimentat, situat in Magurele, pe strada Maraslau nr. 34, intr-un imobil finalizat in 2022 — ideal pentru o familie tanara sau...
apartament 3 camere tip 3B-11/ 3B-14. Suprafata utila totala: 82,00 mp. Faza IV - finalizare decembrie 2026. Pret: 144.000 EUR + TVA. LOCURI PARCARE (cu cadastru individual / contract de vanzare-cumparare):...
Apartament 3 camere tip 3A-3 / 3A-6. Suprafata utila totala: 72,00 mp. Faza IV - finalizare decembrie 2026. Pret: 129.000 EUR + TVA. LOCURI PARCARE (cu cadastru individual / contract de vanzare-cumparare):...
apartament 3 camere tip 3A-11/ 3A-14. Suprafata utila totala: 81,00 mp. Faza IV - finalizare decembrie 2026. Pret: 144.000 EUR + TVA. LOCURI PARCARE (cu cadastru individual / contract de vanzare-cumparare):...
apartament 3 camere tip 3B-3 / 3B-6. Suprafata utila totala: 73,00 mp. Faza IV - finalizare decembrie 2026. Pret: 129.000 EUR + TVA. LOCURI PARCARE (cu cadastru individual / contract de vanzare-cumparare):...
Apartament Corp A T2 - 3 Camere - TIP 3 in complex Envogue Residence Living - 24,5 mp Bucatarie - 9,4 mp Dormitor 1 - 15,3 mp Dormitor 2 - 14 mp Hol - 13 mp Baie 1 - 5,5 mp Baie 2 - 4 mp Balcon 1 - 7,65...
Familia ta s-a marit si simti ca a venit vremea sa te muti intr-o locuinta mai spatioasa? Ce parere ai de acest apartament cu trei camere, amplasat in zona de vest a Capitalei, in ansamblul rezidential...
Vand apartament 3 camere decomandat | 2 bai | 70 mp | etaj 3. Str. Soarelui, Militari Residence. Apartament spatios si bine compartimentat. Living mare si luminos 2 dormitoare Dormitor matrimonial cu...
Apartament 3 camere Tip 3B1, suprafata construita 117.40 mp (suprafata utila totala 99.70 mp ce include balconul cu suprafata de 8.80 mp), decomandat, cu bucataria deschisa, orientare N-V. in ansamblul...
Apartament 3 camere in bloc 4, complex Transparent Residence 3. Living: 15,4 mp Dormitor 1: 15 mp Dormitor 2: 12,7 mp Vestibul: 8,8 mp Bucatarie: 6,3 mp Baie: 4,6 mp
Apartament de vanzare |3 camere 91mp UTILI| Foarte lumimos | Etaj 3/4 | Dormitoare foarte mari | NouFinalizat 2024 | Zona Lac Straulesti, Sector 1, Bucuresti | Cartier sigur (bariere si paza umana permanenta)...
direct dezvoltator, str. Sergent Ilie Petre nr. 48, complex rezidential nou finalizat, D+P+6E, 71 mp, 2 gr. sanitare, 1 balcoan, decomandat, bucatarie inchisa, geam la baie, compartimentare caramida,...
Apartament 3 camere de vanzare in Militari Residence – spatios, modern, gata de mutat Va prezentam spre achizitie un apartament de 3 camere, situat in Militari Residence, intr-un imobil construit in...
3 camere foarte spatios | nou-finalizat 2024 | Zona Lac Straulesti – Langa Mall Colosseum, Sector 1, Bucuresti I Cartier sigur (bariere si paza umana permanenta) I Parcuri I Piscine I Distante mari intre...
Strada Sergent Ilie Petre nr. 48, Complex rezidential nou, D+P+6E, Suprafete cuprinse intre 67-71mp mp, 2 gr. sanitare, decomandat, bucatarie inchisa, geam la baie, compartimentare caramida, finisat complet....
Apartament de vanzare |3 camere semi-decomandat | Terasa 6,5 mp utili | Bucatarie & Living open space I Nou-Finalizat 2024 | Zona Lac Straulesti, Sector 1, Bucuresti I Cartier sigur (bariere si paza umana...
Eurocasa iti prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere, in cartierul Militari Residence. Comision 0% Constructie cadre de beton, caramida Porotherm, izolatie termica de 10cm, finisaje la alegere....
Va prezentam un apartament de 3 camere situat in Chiajna, pe strada Ilie Petre, intr-un bloc dat in folosinta in 2026 racordat la toate utilitatile. Apartamentul este decomandat, are gresie, faianta,...
Strada Sergent Ilie Petre nr. 48, complex rezidential nou finalizat, D+P+6E, 72 mp, 2 gr. sanitare, 1 balcon, decomandat, bucatarie inchisa, geam la baie, compartimentare caramida, finisat complet. Strada...